Deltagere til FLEXA CUP 2018

Rårup GIF indbyder til hyggeligt stævne i Rårup Hallen. Flexa Cup er med præmier til alle.

Oldboys  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
#GULDholdet Senior C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Arthur Andersen Transport C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brdr. Hansen C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Hatting-torsted 5 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hatting
Rårup Vest C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Rårup Øst Logo Rårup GIF Rårup GIF

U10 (2008)  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Den lille salon B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fc Horsens 1 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HIF 1 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Julle C Logo Juelsminde idrætsforening Juelsminde idrætsforening
Lund If C Logo Lund If Lund If
Sammenholdet B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Uldum IF B Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U11 (2007)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ORANJE B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Rask Mølle C Logo Rask Mølle-Aale IF Rask Mølle-Aale IF
Sammenholdet 1 B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Sammenholdet 2 C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Stensballe 1 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
VIF C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Østbirk IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 (2006)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF 1 C Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 2 C Logo Bording IF Bording IF
Erritsø GIF U11 A B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Fyrværkeri Mesteren II B Logo FC Horsens FC Horsens
GIF B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Hovedgård 1 C Logo Hovedgård if Hovedgård if
Sammenholdet B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Team Bif Boys C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Team Bif Boys 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF

U6 (2012)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornsyld IF 1 C Logo Hornsyld if Hornsyld if
Hornsyld IF 2 C Logo Hornsyld if Hornsyld if
Rårup C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Universal Transport Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF

U7 (2011)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BGIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Blue Jacks B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
FC Horsens 1 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC HORSENS 3 C Logo FC Horsens FC Horsens
Rårup C Logo Rårup GIF Rårup GIF

U8 (2010)  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF U7A B Logo Århus GF Århus GF
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
De Konge Blå 1 B Logo Løsning IF Løsning IF
De Konge Blå 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 C Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting / Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hornsyld IF B Logo Hornsyld if Hornsyld if
Lund if B Logo Lund IF Lund IF
Rårup U9 piger C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Ss Skjold C Logo Sportssammenslutningen Skjold Sportssammenslutningen Skjold
Vinding SF 1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF 2 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U9 (2009)  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF U8 B Logo Århus GF Århus GF
Bording IF 1 B Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 2 B Logo Bording IF Bording IF
De Kongeblå C Logo Løsning if Løsning if
De kongeblå 2 C Logo Løsning if Løsning if
FC Horsens U8A B Logo FC Horsens FC Horsens
Hasta La Victoria Siempre C Logo Gedved IF Gedved IF
Hatting-Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hornsyld IF B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Hundslund 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team hif
Rårup C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Stouby GIF C Logo Stouby GIF Stouby GIF
Uldum IF C Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

Arrangør: Rårup GIF
Sted: Rårup Hallen
Adresse: Kirkedalsvej 53 Rårup
Postnr: 7130
By: Juelsminde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 30-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter