Deltagere til Sportigan Kolind Cup

Traditionsrigt indendørs fodboldstævne. Spillestedet er Kolind+ / Kolind Hallen. Stævnet afholdes fredag, lørdag, søndag i de 2 weekender omkring uge 7 (vinterferien). Tilmeldinger foretaget direkte via mail kan ikke ses i dette system.

Damesenior - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Rand’ers i røven B Logo Romalt IF Romalt IF

Herresenior - 16/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
A.C. Mantova B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
En anden del af Danmark A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Has-Been C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Oldboys o/32 år-18/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Oldboys o/40 år-18/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge - 10/2  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if C Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
Allingåbro if C Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
Fc Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Vivild if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vivild if

U10 Drenge - 10/2  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fc Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens

U10 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge - 10/2  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Gl. Estrup Gartneri 1 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Gl. Estrup Gartneri 2 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening

U11 Drenge - 10/2  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge - 9/2  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge - 9/2  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
PFU051 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05

U13 Drenge - 9/2  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
Skørping young boys C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet skørping

U13 Drenge - 9/2  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Drenge - 10/2  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Drenge - 10/2  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 Drenge - 10/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Mørke IF 1 Logo Mørke IF Mørke IF
Mørke IF 2 Logo Mørke IF Mørke IF

U15 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 Drenge - 10/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 Drenge - 18/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Drenge/Piger-11/2  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Vivild IF 2 C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U7 Drenge/Piger-11/2  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
Allingåbro if B Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI U7 - Hold 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U7 - Hold 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8 Drenge/Piger-11/2  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if B Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
DB Fodbold C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Grenaa if 1 B Logo Grenaa if Grenaa if
Grenaa if 2 B Logo Grenaa if Grenaa if
SSF2 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TRIF 2 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U8 Drenge/Piger-11/2  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
DB Fodbold A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
SSF1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TRIF1 A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U9 Drenge - 11/2  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gl Estrup gartneri 2 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
gl.estrup gartneri B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vivild if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vivild if

U9 Drenge - 11/2  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Skødstrup SF 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U9 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Kolind Pederstrup Idrætsforening
Sted: Kolind+ / Kolind Hallen
Adresse: Bugtrupvej 33
Postnr: 8560
By: Kolind
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 20-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter