Deltagere til Munkebo BK/INTERSPORT CUP

Munkebo BK/INTERSPORT CUP Munkebo BK inviterer til INTERSPORT CUP d.26-28 januar 2018 Cuppen foregår i rækkerne U6-U16 og er niveauopdelt. Præmier til 1.-3. pladsen. Præmier til alle i U6-U7. I alt er der præmier for omkring 40.000 kr.

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby IF C Logo Dalby IF Dalby IF
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 C Logo Dalum IF Dalum IF
Danpal B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kerteminde U10 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kerteminde U10 2 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Munkebo 1 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 1 A Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Munkebo Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 3 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U11  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 3 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 4 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
KB/KR70 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
KB/KR70 2 C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Munkebo Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sct.Albani skole. C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
TPI 1 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
CocioBoys B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
KB/KR70 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kerteminde/KR70
KB/KR70 2 C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Munkebo 1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
SMD.dk B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sub 1 C Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
Sub 2 C Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
U12-2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U12-U13 piger  | BC  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
F16 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kirkeby IF
F16 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kirkeby IF
FJ Pigerne B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
KB 1 C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
KB 2 C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
KRFK B Logo KRFK KRFK
Munkebo 1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
nr.lyn B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
TPI B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby IF 1 C Logo Dalby IF Dalby IF
Dalby IF 2 C Logo Dalby IF Dalby IF
Munkebo 1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
KMD1 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
KMD1 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
KMD2 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
TPI A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U14  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Fjordager IF B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager IF II B Logo Fjordager IF Fjordager IF
KMD3 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
KMD4 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
TPI B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U14-U15 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14-U15 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø 1 B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
KMB 1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
KMB 2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
KMB 3 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
KMB 4 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
KMB 5 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
KRFK 1 C Logo Krfk Krfk
KRFK 2 C Logo Krfk Krfk

U15  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bulderbasserne B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Drengerøvene B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
KRFK B Logo KRFK KRFK
Munkebo Boldklub B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
OB1 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB2 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub

U16  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
EZE Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Gentlemen´s B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Munkebo I C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo II C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
OB&IK C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Skibhusdrengene B Logo Marienlyst Marienlyst
TPI 10 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U17  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U19  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 20:30-23:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldmongolerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
KGI 1 Logo Klinte Grindløse IF Klinte Grindløse IF
KGI 2 Logo Klinte Grindløse IF Klinte Grindløse IF
Munkebo 1 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U6  | -  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Munkebo 1 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
SUB Ullerslev B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev

U7  | -  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Kerteminde 1 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kerteminde 2 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kerteminde 3 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Munkebo 1 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
SUB Ullerslev B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev

U7-8 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Kerteminde 1 B Logo kerteminde boldklub kerteminde boldklub
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Tved Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF 5 C Logo Dalum IF Dalum IF
Kerteminde 2 C Logo kerteminde boldklub kerteminde boldklub
Munkebo Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U9  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Fraugde 1 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 2 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Højby 1 B Logo Højby S&G Højby S&G
Højby 2 C Logo Højby S&G Højby S&G
Munkebo 1 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 1 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
OKS 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
SFB B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber

U9-10 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
F16 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kirkeby IF
Marienlyst 1 Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 3 Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Munkebo 1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Søhus Stige BK C Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

Arrangør: Munkebo Boldklub
Sted: Munkebo Hallen
Adresse: Mosevangen 2
Postnr: 5330
By: Munkebo
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 15-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter