Deltagere til BSF PIGE CUP 2017

Stort pigeindestævne i Skovlundehallen den 17. december 2017. Præmier til vinderen i U10, U11 og U12. I U7, U8 og U9 er der medaljer til alle deltagerne.

U10-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
fårevejle Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Greve A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Sengeløse Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Sundby zupergirl A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U11-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FA2000 B C Logo FA 2000 FA 2000
Guldpiger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Måløv Boldklub A Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Vanløse pigerne 1 B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vanløse pigerne 2 B Logo Vanløse if Vanløse if

U12-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
Team Måløv B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

U7-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF rød Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Kastrup pige hold Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub

U8-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Små støvler (U8/U7) Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Boldklubben Hekla A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Sengeløse Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Vanløse If piger C Logo Vanløse IF Vanløse IF

U9-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Barca tøserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Barca tøserne
BSF hvid Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF lilla Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF rød Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sengeløse Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Sundby zupertøser A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

Arrangør: Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sted: Skovlundehallen
Adresse: Lundebjerggårdsvej 7
Postnr: 2740
By: Skovlunde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 10-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter