Deltagere til Girls Futsal Cup

Kom til Futsal cup i Hedehusene, der er stor hold pokal til vinderne og medaljer til de bedste tre hold, der er også scorings/ detalje præmier. Der betales med mobilpay til tlf: 5184 4485

U10/ U11  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse 2008 Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U10/U11  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Sengeløse 2008 Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9/ U8  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse 2009 Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9/ U8  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse 2010 Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

Arrangør: Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sted: Charlotteskolen
Adresse: Charlottegårdsvej 1
Postnr: 2640
By: Hedehusene
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 03-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter