Deltagere til Team Rynkeby Storstrøm Cup 2018

Team Rynkeby Storstrøm inviterer for tredje gang til breddefodboldstævne i Holmegaard Hallen, hvor alle tilmeldingsgebyrer går ubeskåret til Børnecancerfonden. Team Rynkeby Storstrøm Cup afholdes i weekenden 17. og 18. februar 2018.

U10 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 17. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
HGB1 C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB2 C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
NFC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Næstved Gul B Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved Sort C Logo Næstved IF Næstved IF
Team Swag C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
VIF Blå B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
VIF Hvid C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
ØGIF Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U11 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 17. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Haslev 1 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 2 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holmegaard C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
The legend boy's B Logo Næstved IF Næstved IF

U12 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 17. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Gundsølille Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HG Boys C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Drengene C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
NIF 1 B Logo Næstved IF Næstved IF
NIF 2 B Logo Næstved IF Næstved IF
NIF 3 B Logo Næstved IF Næstved IF
Skælskør B Logo Skælskør BK & IF Skælskør BK & IF
ØGIF C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U12 - Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 17. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Præstø IF 1 B Logo Præstø IF Præstø IF
Præstø IF 2 B Logo Præstø IF Præstø IF
TOF B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
TOF Girlpower B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U13 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 17. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Nyråd Gulerødderne B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Præstø if B Logo Præstø if Præstø if
Suså IF C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Toksværd B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U13 - Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 17. februar

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 17. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Herlufsholm B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
Rodi's Autocenter B Logo Næstved IF Næstved IF
Team Cencio B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Fuld Body B Logo Næstved IF Næstved IF

U14 - Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 17. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
De Røde Djævle Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
De seje fra IFFB C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
De Vilde Håndtegn C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
HGB1 C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB2 C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Næstved if B Logo Næstved If Næstved If

U7 - Mixede  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 18. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe Ladeplads Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
HBG2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HGB "Holmegaard"
HGB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HGB "Holmegaard"
JO Safety Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening Listrup Ungdoms & Idrætsforening
TOF Blå C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
TOF Rød C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
ØGIF Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U8 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 18. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe Ladeplads C Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Greve If B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Nif Logo Næstved IF Næstved IF
Nif 2 Logo Næstved IF Næstved IF
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Vemmelev C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
Vordingborg IF B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
ØGIF Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Østmøn B Logo Østmøn Fodboldklub Østmøn Fodboldklub

U9 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 18. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Haslev Blå B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev Grøn B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev hvid C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Hg 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holmegaard GB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
NFC Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
NFC Rød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Nyråd B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Næstved 2 C Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næstved IF 1
Næstved IF 1 B Logo Næstved IF Næstved IF
Suså If 1 B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså If 2 B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
TOF B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Vordingborg IF C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
ØGIF Logo Ørslev GIF Ørslev GIF


Sted: Holmegaard Hallen
Adresse: Glasværksvej 1
Postnr: 4684
By: Holmegaard
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 02-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter