Deltagere til Dansk Revisions Cup 2018

HSK FODBOLD har fornøjelsen af at invitere til Dansk Revision Cup 2018. Stævnet afvikles i hhv. Vestjysk BANK Arena (Hadsten) og Voldum Hallen den 17. og 18. februar 2018. Det er et indendørs stævne for drenge/piger U6-U14. tjek hadstensportsklub.dk

Drenge U10  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B B Logo Grenaa if Grenaa if
Bjerregrav B B Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
DB1 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB2 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB3 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Fodbold Venner C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hog / gui 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hog / gui 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK-A1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK-A2 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK-B B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK-C C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Midtdjurs A Logo IF Midtdjurs IF Midtdjurs
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
SMIFF 1 B Logo smiff smiff
SMIFF 2 C Logo smiff smiff

Drenge U11  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav B C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
HSK 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 3 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Langaa ik B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
oif 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
oif 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
RK07 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
RK07 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Rougsø FF B Logo Rougsø FF Rougsø FF
SIF Assentoft 1 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
ST 70 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ST 70

Drenge U12  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stjernerne
GIF B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Helsted Fremad IF B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HIF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
HSK A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF
Solbjerg IF C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg IF 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Søften GF B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening

Drenge U13  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus
AC Norddjurs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
Helsted Fremad 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
hornslet if C Logo hornslet if hornslet if
hornslet if 1 B Logo hornslet if hornslet if
hornslet if 2 B Logo hornslet if hornslet if
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
NVUI Drenge U13 B Logo Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening
Sills Drenge B Logo Bording IF Bording IF
Skødstrup SF 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Team Odense B Logo Marienlyst Marienlyst
TRIF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF
TRIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF

Drenge U14  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
Funo B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HadstenYoung boys B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
KHIF1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KHIF
KHIF2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KHIF
SSV C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SSV
ssv C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SSV
ssv C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SSV
SSV V C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SSV
Team AIF/KKIK C Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
Team FOX A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Julius, s venner B Logo Stilling IF Stilling IF
Team Odense C Logo Marienlyst Marienlyst

Drenge U6  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg 1 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg 2 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Kristrup Boldklub B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Krsitrup Boldklub C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Sabro IF (U7) piger Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro IF
Seje Tøser 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG
SSV Virring C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SSV
TMIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMIF
U6 HSK C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
U7 NVUI C Logo Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Vorup FB C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VSK U6 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

Drenge U7  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
Houlbjerg/Laurbjerg IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Houlbjerg/Laurbjerg IF
Hsk 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hsk 3 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hsk2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IFA 1 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
IFA 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Kolt-Hasselager IF A Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Seje Tøser 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vivild IF C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Vorup FB1 A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB2 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VRI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI
VSK U7 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Åbyhajerne 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Åbyhajerne 2 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

Drenge U8  | Herrer/Drenge

28 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
Brabrand IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brabrand IF
Brabrand IF A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
DB Fodbold A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hobro IK 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornslet IF 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
HSK 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 3 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lystrup IF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
OMMERSYSSEL IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
Randers Freja U8 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
RIF U8 Hold B B Logo Romalt IF Romalt IF
RIF U8 Hold C C Logo Romalt IF Romalt IF
SSF1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TMIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Todbjerg Mejlby if
TRIF 1 A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF 2 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Vorup A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Aarhus Fremad 1 Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

Drenge U9  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gl. Estrup Gartneri A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 4 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
U9 NVUI C Logo Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening
Aarhus Fremad 1 B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad
Aarhus Fremad 2 C Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

Piger U10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Romalt U 10 B Logo Romalt IF Romalt IF

Piger U11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Romalt U 11 - 1 B Logo Romalt IF Romalt IF

Piger U12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lyseng u 11 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng U12 pigerne A Logo IF Lyseng IF Lyseng
tøserne C Logo Spentrup if Spentrup if
Ølholm/Tørring C Logo Tørring IF Tørring IF

Piger U13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U7  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HOG Hinnerup B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

Arrangør: Hadsten Sports Klub
Sted: Vestjysk Bank Arena
Adresse: Hadbjergvej 12
Postnr: 8370
By: Hadsten
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 27-01-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter