Deltagere til Ølholm Cup 2018

Indestævne for U13 - U17 drenge den 30. december. Ølholm ligger lidt nordvest for Vejle med afkørsel til/fra Midtjyske Motorvej.

U13 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Depeche A Logo AC Horsens AC Horsens
DK EL-CoastZone B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
gutterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jelling fs
Nytårshattene B Logo Fc Horsens Fc Horsens
Rosenberg Malerfirma A Logo AC Horsens AC Horsens
SH Tømrer og Snedkerforretning B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spar Nord Vejle A A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U14 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. december

Holdnavn Niv Logo Klub
ACH I A Logo AC Horsens AC Horsens
ACH II A Logo AC Horsens AC Horsens
De Hvide Ulve A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet De Hvide Ulve
Kutlingerne B Logo Bredsten SG&I Bredsten SG&I
Profildrengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Lysagervænget Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vejle Øst A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Chinos A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fremad Uhrhøj A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gauerslund 1. A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Golden boys A Logo AC Horsens AC Horsens
KPS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Kaan's Pizza & Grill A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RK03 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RK03 B B Logo Romalt IF Romalt IF
Shabab A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sukkerdåserne Logo AC Horsens AC Horsens
Vognmand Michael Andersen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

u16/U17 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. december

Holdnavn Niv Logo Klub
CASA FC B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Falcon Invest B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Fredagstjans Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Tekkers A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HB greatest A Logo Holstebro boldklub Holstebro boldklub
MJ Pulverteknik B Logo Hedensted if Hedensted if
Team Faxe Kondi A Logo Aulum IF Aulum IF
Universal Transport A Logo Skibet IF Skibet IF
XXX Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Ølholm Boldklub
Sted: Langskovhallen
Adresse: Skolevej 80
Postnr: 7160
By: Tørring
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 17-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
Super Brugsen Cup 2018
3. - 4. mar 2018
Fårvang Mini Cup
10. - 11. mar 2018
HOLBÆK CUP 2018
1. - 2. sep 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Nordea Cup 2018
5. - 14. jan 2018
2. juledag i Mønshallerne 2017
26. dec
Følg Staevner.dk på Twitter