Deltagere til Ølholm Cup 2018

Indestævne for U13 - U17 drenge den 30. december. Ølholm ligger lidt nordvest for Vejle med afkørsel til/fra Midtjyske Motorvej.

U13 Drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Depeche A Logo AC Horsens AC Horsens
DK EL-CoastZone B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
gutterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jelling fs
Nytårshattene B Logo Fc Horsens Fc Horsens
Rosenberg Malerfirma A Logo AC Horsens AC Horsens
SH Tømrer og Snedkerforretning B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Spar Nord Vejle A A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Sygt! Drengerøøøv A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Team Power B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U14 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. december

Holdnavn Niv Logo Klub
ACH I A Logo AC Horsens AC Horsens
ACH II A Logo AC Horsens AC Horsens
De Hvide Ulve A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet De Hvide Ulve
Kutlingerne B Logo Bredsten SG&I Bredsten SG&I
Profildrengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team InCom/netIP A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Team Lysagervænget Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vejle Øst A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Chinos A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fremad Uhrhøj A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gauerslund 1. A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Golden boys A Logo AC Horsens AC Horsens
KPS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Kaan's Pizza & Grill A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RK03 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RK03 B B Logo Romalt IF Romalt IF
Sukkerdåserne Logo AC Horsens AC Horsens
Vognmand Michael Andersen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

u16/U17 Drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. december

Holdnavn Niv Logo Klub
CASA FC B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Falcon Invest B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Fredagstjans Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Tekkers A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HB greatest A Logo Holstebro boldklub Holstebro boldklub
Hundborg Boldklub C Logo Hundborg Boldklub Hundborg Boldklub
MINIONS B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
MJ Pulverteknik B Logo Hedensted if Hedensted if
Team Faxe Kondi A Logo Aulum IF Aulum IF
Universal Transport A Logo Skibet IF Skibet IF
XXX Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Ølholm Boldklub
Sted: Langskovhallen
Adresse: Skolevej 80
Postnr: 7160
By: Tørring
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 22-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter