Deltagere til SGIF Februar-stævne 2018

Fodboldstævne med Konfetti og Pokaler! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet. Lø form: U6&U7. Lø eftm: U8. Sø form: U9. Sø. eftm: U10D & U11/12P

U-10 (2008) 4:4  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11-U12 ('08-07) 5:5  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV C Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk

U-6 ½-bane(2012) 3:3  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåt hold C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Gult hold C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Rødt hold C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub

U-7 ½-bane(2011) 3:3  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8 (2010) 5:5  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
LSF 1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U-9 (2009) 5:5  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Sted: Ganløsehallen
Adresse: Vestergade 5, Ganløse
Postnr: 3660
By: Stenløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 10-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
Super Brugsen Cup 2018
3. - 4. mar 2018
Fårvang Mini Cup
10. - 11. mar 2018
HOLBÆK CUP 2018
1. - 2. sep 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Nordea Cup 2018
5. - 14. jan 2018
2. juledag i Mønshallerne 2017
26. dec
Følg Staevner.dk på Twitter