Deltagere til SGIF Februar-stævne 2018

Fodboldstævne med Konfetti og Pokaler! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet. Lø form: U6&U7. Lø eftm: U8. Sø form: U9. Sø. eftm: U10D & U11/12P

U-10 (2008) 4:4  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11-U12 ('08-07) 5:5  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 (2005) 4:4  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
J.A AUTO B Logo B1903 B1903
KVIF B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
SGIF 111 B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 222 B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U5 (2013) 3:3  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sengeløse tumlinger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
SGIF Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Veksø U5 C Logo Veksø IF Veksø IF

U-6 ½-bane(2012) 3:3  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 1 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 3 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 4 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Blåt hold C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 3 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Gult hold C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Hekla U6 Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hold 1 C Logo FC Lejre FC Lejre
Hold 2 C Logo FC Lejre FC Lejre
Rødt hold C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
SGIF U6 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
VB1 C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
VB2 Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U-7 ½-bane(2011) 3:3  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B82 New stars Virum Logo B82 Virum B82 Virum
B82 Virum B Logo B82 Virum B82 Virum
Golazo Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KIF C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
RB1906 - 1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906 - 2 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
SGIF U7 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Værløse BK 1 Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse BK 2 Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
ÅLHOLM IF B Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF - 2 C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U-8 (2010) 5:5  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Lejre 1 C Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 2 C Logo FC Lejre FC Lejre
G77 drengene B Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Helsinge C Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
LSF 1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
SGIF U8 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U-9 (2009) 5:5  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gilleleje U9 C Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
Gundsølille C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Holbæk B&I - B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - C2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Måløv C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Nødebo IF C Logo Nødebo IF Nødebo IF
SGIF 1 B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Slangerup B B Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF
Slangerup C C Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF
Stenløse Boldklub - U9 1 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse Boldklub - U9 2 C Logo Stenløse BK Stenløse BK

Arrangør: Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Sted: Ganløsehallen
Adresse: Vestergade 5, Ganløse
Postnr: 3660
By: Stenløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 10-02-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter