Deltagere til Hinnerup Mini Cup 2018 - med pokaler

HINNERUP MINI CUP 2018 - POKALSTÆVNET FOR DE SMÅ FØDDER!Stævnet er for piger og drenge U5-U10 og afholdes i forbindelse med sportsugen i Hinnerup. Vi byder på mange gode oplevelser, samvær med kendte og nye kammerater og masser af fairplay kampe.

U10 Drenge  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Brande IF Allans Drenge C Logo Brande IF Brande IF
Brande IF Ulriks Drenge B Logo Brande IF Brande IF
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 4 C Logo FC Horsens FC Horsens
GIF1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenå IF
GIF2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenå IF
Hog / gui c C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hog/gui 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Høst If C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
KHIF B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Skødstrup 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TRIF 1 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF 2 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VB A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HOG 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG U10P B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IFA B Logo IF Alliancen IF Alliancen
KB ( Kolding boldklub) B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
TRIF C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB

U5  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
GUI 1 Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
GUI 2 Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
HSK 1 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hørning IF 1. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 4. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening

U6 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Drenge  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Galten champs A Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Galten players B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
GUI Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HOG 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HOG 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 3 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
The boys C Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
VRI - Drenge - Hold 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI - Drenge - Hold 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI - Drenge - Hold 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG Seje tøser A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG
IFA 1 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
IFA 2 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
VRI - Piger Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gammelgårdsskolen 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Gammelgårdsskolen 2 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
HOG 1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Ådalen C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF Ådalen
Lystrup IF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
MIF 1 B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
MIF 2 B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
OMMERSYSSEL IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
TRIF A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF 1 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U8 Piger 3-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG Seje tøser A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG
HSK Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub

U8 Piger 5-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG Seje tøser Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG
HOG Seje tøser 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG
IF Alliancen B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Lystrup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lystrup IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U9 Drenge  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagterp 1 B Logo Bagterp IF Bagterp IF
Brande IF C Logo Brande IF Brande IF
De Kongeblå A Logo Løsning if Løsning if
Galten FS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Hadsten A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hasle B A Logo Hasle Boldklub Hasle Boldklub
Hedensted IF 1 A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Helsted fremad B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HOG A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 4 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hørning IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Kolding IF B Logo Kolding IF Kolding IF
Lystrup 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Vinding A A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding B B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding C C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsten pigerne B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HOG U9P B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
U9 piger B Logo Hornslet if Hornslet if
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

Arrangør: Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Sted: Rønbækhallens Idrætsanlæg
Adresse: Ådalsvej 100
Postnr: 8382
By: Hinnerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 01-06-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
Pandekage Cup
26. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Möllevallscupen 2018 - Skanör/Sverige
11. - 12. aug
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Følg Staevner.dk på Twitter