Deltagere til Livol U12 PokalCup 2018

Der er udsolgt, men mulighed for at blive skrevet på venteliste. Danmarks eneste U12 PokalCup, med deltagelse af klubber fra hele landet. Vi spiller om den prestigefyldte pokal og fine præmier. Kontakt Jakob Madsen på tlf 30362520 for at høre nærmere.

U12  | Herrer/Drenge

42 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
B.67 Odense A Logo B.67 B.67
B73. 1 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B73. 2 C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
BM U12 A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Bov IF U12 B Logo BOV IF BOV IF
Dalum A Logo Dalum IF Dalum IF
Drengene B Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Egebjerg B Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
Fjordager IF A Logo Fjordager IF Fjordager IF
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
Fraugde 1 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
GIF B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Haderslev FK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hedensted A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hjerting IF 1 A Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF 2 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Horsens FS A Logo Horsens FS Horsens FS
KB A2-1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB A2-2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kolding IF A Logo Kolding IF Kolding IF
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Mejrup GU A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Middelfart A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Morud IF A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Nykøbing FC A Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OKS A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup B&IK A Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup B&IK 2 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum Boldklub B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SFB A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SIF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Skibet A Logo Skibet IF Skibet IF
Team LA Travel A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
VBI C Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Viborg Søndermarken 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
ØB B Logo Østre Boldklub Østre Boldklub
Ølstykke FC 1 A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ølstykke FC 2 B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

Arrangør: B.67
Sted: B.67 Parken
Adresse: Carlsen-Skøidts Vej 37
Postnr: 5220
By: Odense SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsturnering

<maj 2018>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 01-04-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter