Deltagere til BSF FAIRPLAY Fodbold Fitness stævne

Sidste chance - der er plads til yderligere 5 hold !!! BSF Fodbold Fitness FAIRPLAY stævne for kvinder - indendørs i den rette ånd af fodbold fittnes.

Fodbold Fittnes  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: formiddag / eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BFCL C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BSF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
FBI tøserne C Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Fodboldfruerne B Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
Greve Fodbold C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hvb B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvidovre 1 og Hvidovre 2 C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre 2 C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Jernløse Fodbold Fitness B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
ORI, Frederikssund Logo ORI Fodbold ORI Fodbold
ORI, Frederikssund 2 C Logo ORI Fodbold ORI Fodbold
Smørum Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
VSB 1 Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB 2 Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB 3 Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

Arrangør: Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sted: Måløv Hallen
Adresse: Måløv Hovedgade 46
Postnr: 2760
By: Måløv
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 11-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Nørrebro United/BK Skjold stævne
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Sengeløse Futsal og inde cup
19. - 20. jan 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter