Deltagere til Hornbæk Cup

Hornbæk IF fodboldafdeling er igen klar med Hornbæk cup henover 2 weekender. Sidste år deltog 106 hold – men flere endte alligevel på ventelisten. Stævnet afholdes d. 19. – 21. januar og 26.-28. Januar.

DU10  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28/1 - Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Frem Hellebæk 1 A Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Frem Hellebæk 2 A Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
HIF LIVERPOOL C Logo Helsingør IF Helsingør IF
HIF REAL C Logo Helsingør IF Helsingør IF
Hornbæk C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk 2 Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
LUI C Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Melby-Liseleje IF (1) C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Melby-Liseleje IF (2) B Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Nødebo IF B Logo Nødebo IF Nødebo IF
Ålholm IF 1 B Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF 2 B Logo Ålholm IF Ålholm IF

DU11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 20/1 - Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Al _-Falouja Hillerød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Al_ Falouja Hillerød
De glade drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Ishøj C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Ishøj
Frem Hellebæk 1 A Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Frem Hellebæk 2 A Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Hornbæk Blå B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Hvid B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF

DU12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21/1 - Middag

Holdnavn Niv Logo Klub

DU13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 20/1 - Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornbæk BLÅ C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk HVID C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
J.A AUTO B Logo B1903 B1903
Vestegnen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vstgn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Værebro IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet V-i-f
Værløse Nord C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse Syd C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

DU15  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19/1 - Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Allroots Allstar Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hornbæk FC B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk United B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
ruder konges knægte B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ruder konges knægte
St Lyngby IF B Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Store Lyngby IF A Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds

DU9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 20/1 - Middag

Holdnavn Niv Logo Klub

PU10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28/1 - Middag

Holdnavn Niv Logo Klub

PU11  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 27/1 - Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
bsv B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
ffk B Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Fredensborgs seje piger C Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Hornbæk Grøn B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Rød B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Lyngby BK Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
SIF 1 B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
SIF 2 Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Vallensbæk Guld B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

PU12  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21/1 - Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør BK 2 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Espergærde Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Espergærde
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 - Hvid A Logo FA 2000 FA 2000
FBI Power Girls A Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Hareskov Foxes B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hornbæk Powergirls A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Melby-Liseleje IF C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Real Hornbæk Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Skjold Birkerød B Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
Team Bolas A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Måløv P12 B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

PU13  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21/1 - Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK pigerne A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Espergærde Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Espergærde
FA 2000 1 B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 2 B Logo FA 2000 FA 2000
FFK Pigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frederiksværk
Hornbæk Dreamgirls A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Supergirls A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Skjold Birkerød A Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
Team Bolas A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team M&M's C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Snekkersten IF
Team Skittles A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Snekkersten IF

PU14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 27/1 - Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Espergærde IF 2 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde IF 1 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde IF 3 A Logo Espergærde IF Espergærde IF
Esrum IF C Logo Esrum IF Esrum IF

PU15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19/1 - Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Espergærde IF A Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde IF 2 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Hornbæk B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
KBK pigerne B Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
KBK tøserne B Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
Ramløse IF B Logo Ramløse IF Ramløse IF

PU18  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 27/1 - eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bluebirds B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Gilleleje
Greyhounds B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Gilleleje
Hornbæk 1 A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk 2 B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Ramløse C Logo Ramløse IF Ramløse IF

Arrangør: Hornbæk IF
Sted: Hornbæk Hallen
Adresse: carl bødker nielsens vej 3
Postnr: 3100
By: Hornbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 11-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter