Deltagere til Halsnæsmesterskabet 2017

Stort indestævne mellem jul og nytår For 39. gang afholdes Halsnæsmesterskabet I Hundested-Hallen. Skynd jer at melde til, da der er begrænset antal pladser.

Piger U12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U16  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Melby-Liselej IF (1) C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Melby-Liseleje IF (2) C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF

U10 (2008)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FFK1 Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
FFK2 Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Melby-Liseleje IF (1) C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Melby-Liseleje IF (2) C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF

U11 (2007)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 (2006)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 (2005)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FFK1 Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
FFK2 Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
FFK3 Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub

U14 (2004)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsingør Logo Helsingør IF Helsingør IF

U15 (2003)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Allroots Allstar A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U16 (2002)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allroots Allstar Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Listorps IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Listorps IF
Team Street C Logo IS Skævinge IS Skævinge

U19 (1999)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Ganløse Gang A Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U6 (2012)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 (2011)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 (2010)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gilleleje FK - Hold 1 B Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
Gilleleje FK - Hold 2 B Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub

U9 (2009)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Hundested Idrætsklub
Sted: Hundested Hallen
Adresse: Stadionvej 38
Postnr: 3390
By: Hundested
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 12-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter