Deltagere til BIF CUP 3-Bold

Deltag i Jyllands STØRSTE og BEDSTE 3-Bold stævne. Fyld en bil med 4 spillere og deltag med 1 hold eller fyld 2 biler og deltag med 2 hold i samme årgang til reduceret pris. 5 kampe til alle hold. Der er en MEDALJE og en FODBOLD til alle spillere ;O)

Nedlagt  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 10:36-12:40  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagges Boys And Girls B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Gifferne B Logo Gedved IF Gedved IF
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 3 C Logo Lund IF Lund IF
Sik1 Logo Stensballe IK Stensballe IK
Sik2 Logo Stensballe IK Stensballe IK
ØBG Buskelund 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U6-7 Mix 12:50-15:18  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF 3 U6 Dr. Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF U6 Pi. Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF U7 Pi. Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FC Skanderborg U7 Piger B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Vivild IF U6 Drenge B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
ØBG Buskelund 3 U6 Dr. C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 08:30-10:34  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 1 A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
HA85 - 1 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 - 2 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Horsens KFUM 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Lund IF 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
Solbjerg 1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
TIF/ØB 1 C Logo Tørring IF Tørring IF
TIF/ØB 2 Logo Tørring IF Tørring IF
ØBG Balle 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Balle 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Balle 3 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 12:50-15:52  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Logo Århus GF Århus GF
barcalona C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Brædstrup IF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 3 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Harlev IK 1 B Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev IK 2 Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev IK 3 Logo Harlev IK Harlev IK
HEI 1 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Horsens Freja 2 Logo Horsens Freja Horsens Freja
Horsens Freja1 Logo Horsens Freja Horsens Freja
real madrid C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Ry 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ræveungerne Lyseng 1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ræveungerne Lyseng 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ræveungerne Lyseng 3 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Rårup C Logo Rårup GIF Rårup GIF
VRI U7 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI

U8B 08:30-11:14  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EB 1 B Logo Engesvang boldklub Engesvang boldklub
Gifferne B Logo Gedved IF Gedved IF
Hylkedrengene 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Baunehøj FC
Hylkedrengene 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Baunehøj FC
Stilling if B Logo Stilling IF Stilling IF
Vinding SF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

U8B 08:30-11:14  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF B Logo Århus GF Århus GF
Bryrup 1 B Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Bryrup 2 Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Nr. Bjært Strandhuse B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Rask Mølle B Logo Rask Mølle-Aale IF Rask Mølle-Aale IF
Them 1 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them 2 Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them 3 Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Vinding 4 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U8C 11:20-15:10  | C  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF sprinterne C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Brædstrup IF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 3 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
EB 2 C Logo Engesvang boldklub Engesvang boldklub
Egebjerg superheroes C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Egebjerg Superstars C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Gifferne C Logo Gedved IF Gedved IF
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lund if 2 C Logo Lund IF Lund IF
Nr. Bjært Strandhuse C1 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Nr. Bjært Strandhuse C2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Stilling if C Logo Stilling IF Stilling IF
Vinding SF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
Vinding SF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

U8Pi 11.20-14:14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande Tøserne C Logo Brande IF Brande IF
Brædstrup IF Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
IF Lyseng Logo IF Lyseng IF Lyseng
Stensballe IK 1 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team HEG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team HEG
Ølsteds piger 1 C Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening
Ølsteds piger 2 Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening

Arrangør: Brædstrup IF
Sted: Brædstrup Hallen
Adresse: Skovvejen 29
Postnr: 8740
By: Brædstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 20-01-2018

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter