Deltagere til BIF CUP 3-Bold

Deltag i Jyllands STØRSTE og BEDSTE 3-Bold stævne. Fyld en bil med 4 spillere og deltag med 1 hold eller fyld 2 biler og deltag med 2 hold i samme årgang til reduceret pris. 5 kampe til alle hold. Der er en MEDALJE og en FODBOLD til alle spillere ;O)

Nedlagt  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 10:36-12:40  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagges Boys And Girls B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Gifferne B Logo Gedved IF Gedved IF
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 3 C Logo Lund IF Lund IF
Sik1 Logo Stensballe IK Stensballe IK
Sik2 Logo Stensballe IK Stensballe IK
ØBG Buskelund 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U6-7 Mix 12:50-15:18  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF 3 U6 Dr. Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF U6 Pi. Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF U7 Pi. Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FC Skanderborg U7 Piger B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Vivild IF U6 Drenge B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
ØBG Buskelund 3 U6 Dr. C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 08:30-10:34  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 1 A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
HA85 - 1 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 - 2 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Horsens KFUM 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Lund IF 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
Solbjerg 1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
TIF/ØB 1 C Logo Tørring IF Tørring IF
TIF/ØB 2 Logo Tørring IF Tørring IF
ØBG Balle 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Balle 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Balle 3 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 12:50-15:52  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Logo Århus GF Århus GF
barcalona C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Brædstrup IF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 3 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Harlev IK 1 B Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev IK 2 Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev IK 3 Logo Harlev IK Harlev IK
HEI 1 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Horsens Freja 2 Logo Horsens Freja Horsens Freja
Horsens Freja1 Logo Horsens Freja Horsens Freja
real madrid C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Ry 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ræveungerne Lyseng 1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ræveungerne Lyseng 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ræveungerne Lyseng 3 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Rårup C Logo Rårup GIF Rårup GIF
VRI U7 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI

U8B 08:30-11:14  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EB 1 B Logo Engesvang boldklub Engesvang boldklub
Gifferne B Logo Gedved IF Gedved IF
Hylkedrengene 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Baunehøj FC
Hylkedrengene 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Baunehøj FC
Stilling if B Logo Stilling IF Stilling IF
Vinding SF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

U8B 08:30-11:14  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF B Logo Århus GF Århus GF
Bryrup 1 B Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Bryrup 2 Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Nr. Bjært Strandhuse B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Rask Mølle B Logo Rask Mølle-Aale IF Rask Mølle-Aale IF
Them 1 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them 2 Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them 3 Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Vinding 4 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U8C 11:20-15:10  | C  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF sprinterne C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Brædstrup IF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 3 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
EB 2 C Logo Engesvang boldklub Engesvang boldklub
Egebjerg superheroes C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Egebjerg Superstars C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Gifferne C Logo Gedved IF Gedved IF
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lund if 2 C Logo Lund IF Lund IF
Nr. Bjært Strandhuse C1 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Nr. Bjært Strandhuse C2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Stilling if C Logo Stilling IF Stilling IF
Vinding SF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
Vinding SF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

U8Pi 11.20-14:14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande Tøserne C Logo Brande IF Brande IF
Brædstrup IF Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
IF Lyseng Logo IF Lyseng IF Lyseng
Stensballe IK 1 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team HEG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team HEG
Ølsteds piger 1 C Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening
Ølsteds piger 2 Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening

Arrangør: Brædstrup IF
Sted: Brædstrup Hallen
Adresse: Skovvejen 29
Postnr: 8740
By: Brædstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 20-01-2018

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter