Deltagere til Bilka Cup

Syddanmarks største præmiestævne med over 1200 spurtpræmier på 2 dage!

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gauerslund 1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
IF 92 u-10-B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
JBS-Fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
Jerne if B Logo Jerne if Jerne if
nbsif 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Seest1 B Logo Seest boldklub Seest boldklub
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Sønderris SK B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub

U10 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
Felsted IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted IF
SGI C Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Spangsbjerg IF C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U10 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Amui 1 B Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Dalby 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Grindsted GIF 1 Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Grindsted GIF 2 Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
HTS TØSERNE B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horne if
Skibets Seje Sild 2 B Logo Skibet IF Skibet IF

U11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Det sorte hold A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Erritsø GIF A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
ORANJE A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Spangsbjerg IF A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SSK A Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub

U11 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
HKB81 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup B81
Marienlyst B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
SGI B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SSK B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Team Restudy B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Vejen SF B Logo Vejen SF Vejen SF

U11 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HKB81 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup B81
IF 92 u-11-C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF 92
SGI 1 C Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
SGI 2 C Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Skodborg IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skodborg IF
Spangsbjerg IF C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U11 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
hjerting if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet hjertng
U11 piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vejle

U12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Legenderne A Logo Tistrup BK Tistrup BK
SGI/SSK 1 A Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Vanløse A Logo Vanløse IF Vanløse IF

U12 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Give Konfekture B Logo Give Fremad Give Fremad
HFK piger B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Håndværkerne B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
IF 92 u-12b1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
IF 92 u-12b2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Løgum if Logo Løgum IF Løgum IF
SGI/SSK 2 B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
SIF1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Team JHSmede B Logo Billund IF Billund IF

U12 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting-Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
IF 92 u-12C1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
IF 92 u-12C2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
JBS Q C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SIF2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Varde C Logo Varde IF Varde IF

U12 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fodboldpigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skibets Seje Sild B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibets Seje Sild 2 B Logo Skibet IF Skibet IF
Spangsbjerg piger 1 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg piger 2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
ubberud 1 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
ubberud 2 C Logo Ubberud IF Ubberud IF

U13 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ribe BK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ribe BK

U13 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brørup GF B Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
Efb B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Jerne IF B Logo Jerne IF Jerne IF

U13 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåbjerg Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg Fodbold
EfB C Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Løgum if C Logo Løgum IF Løgum IF
Team Vest C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest
Varde U13 C Logo Varde IF Varde IF

U13 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HFK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
IF 92 u-13 piger A-1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF 92
IF 92 u-13 piger A-2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF 92
JBS Q B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Filistrøse minoriteter, juniors A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Outrup, Nebel, Skjern A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brizze's drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Brørup C Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
Sommersted IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sommersted IF
Superheroes B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Team Vest C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest

U6  | U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Amui C Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U7  | U7  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramming u7 1 B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Bramming u7 2 B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Grindsted B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Grindsteds drenge B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
IF 92 u-7-1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
IF 92 u-7-2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Jerne IF 1 A Logo Jerne IF Jerne IF
Jerne IF 2 C Logo Jerne IF Jerne IF
Spangsbjerg IF 1 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Tarp Boldklub 1 Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Tarp Boldklub 2 Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Varde if 1. Logo Varde if Varde if
Varde if 2. Logo Varde if Varde if
Varde if 3. Logo Varde if Varde if
Varde if 4. Logo Varde if Varde if

U8 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brørup B Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
Real Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Ribe BK Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Spangsbjerg if 1 A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U8 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EIS Thunder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg International School
IF 92 u-8B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Kolding Boldklub 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding Boldklub 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
SSK B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Team Vest 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team vest
Team vest 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team vest

U8 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov malt C Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
IF 92 u-8C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Kolding Boldklub 3 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Ribe BK C Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Seest Boldklub C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Spangsbjerg if 2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg if 3 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg if 4 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EFB A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EfB 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
Jerne IF 1 A Logo Jerne IF Jerne IF
Løjt 1 A Logo Løjt IF Løjt IF

U9 B  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EFB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
Erritsø GIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Nr. Nebel IF B Logo Nørre Nebel Idrætsforening Nørre Nebel Idrætsforening
Ringkøbing IF B Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Rødekro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro if
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Team Vest 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skærbæk UBK
tjæreborg if B Logo tjæreborg if tjæreborg if
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vonsild Sort B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild

U9 C  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De vilde kaniner C Logo Holsted FB Holsted FB
Erritsø GIF 3 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
IF 92 u-9C1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
IF 92 u-9C2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Jerne IF 2 C Logo Jerne IF Jerne IF
Jerne IF 3 C Logo Jerne IF Jerne IF
Løjt 2 C Logo Løjt IF Løjt IF
Skanderup/Hjarup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skanderup / Hjarup IF
Spangsbjerg IF C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Team Vest 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skærbæk UBK
Vonsild Orange C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild

Arrangør: Spangsbjerg IF
Sted: EFI-hallerne
Adresse: Sportsvej 21
Postnr: 6705
By: Esbjerg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 04-02-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter