Deltagere til Dansk Revision Roskilde Pige Cup

Dansk Revision Roskilde Pige Cup Et indestævne for piger lørdag den 10. marts 2018. Mange flotte præmier under stævnet, der primært henvender sig til a og b hold fra rækkerne U10 til U16. Alle rækker og kampe afvikles samme dag og alle hold får minimum fi

U-10  | AB  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
FA 2000 B Logo FA 2000 FA 2000
Fårevejle Boldklub B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Hekla U10P B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK Blå Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Hvid Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Roskilde Pigefodbold 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Sengeløse blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Sengeløse rød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Sundby zupergirl A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby zupertøser B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U-11  | AB  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Guldpigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Heklas Boblende Vulkaner B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Hekla
Heklas Sprudlende Vulkaner A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Hekla
Heklas ulmende vulkaner C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Hekla
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv Boldklub A Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
U11 hold 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
U11 hold 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Vallensbæk Guld B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk Sort C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-12  | AB  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje tøser fra RPF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 - Hvid A Logo FA 2000 FA 2000
Fodboldfokus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Hareskov Foxes B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov Wildcats B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Heklas sprudlende vulkaner B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Hekla
Lynge-Broby B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Ringsted Damefodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted Damefodbold
Svend Gønge B Logo IF Svend Gønge IF Svend Gønge
Team Måløv P12 B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
TOF B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U13  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 2000 1 B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 2 B Logo FA 2000 FA 2000
Girl power B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIF 1 A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF 2 B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Roskilde Pigefodbold 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
The Final Cut A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF

U14  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Dejlig A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Jogo Bonito A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Kastrups Løver B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Søstrene P's All-Stars A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tine´s tromler Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15-16  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Dallas cowgirls Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Roskilde Pigefodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Skillz That Killz Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet


Sted: Trekroner Hallen
Adresse: Trekroner Alle 1
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 23-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
EGIF CUP 2019 (U6-U15 D+P)
19. - 27. jan 2019
Skærbæk Ungdomscup 2018
16. - 18. nov
Nørrebro United/BK Skjold stævne
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Sengeløse Futsal og inde cup
19. - 20. jan 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter