Deltagere til Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2018

Dronningborg Boldklub inviterer for 6. år i træk til et af Jyllands største ungdomsstævner i dagene 2./3. juni 2018. Kæmpe pokaler til alle. I U8-U12 også stor pokal til det vindende hold i hver række. Præmier for over 250.000 kr. NYT - Pigerækker fra U8.

U 10 (5 mands) D  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub

U 10 (5 mands) D  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
DB2 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Herning Fremad B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Kristrup Boldklub 1 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF

U 10 (5 mands) D  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav B Daps C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
DB3 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Herning Fremad C Logo Herning Fremad Herning Fremad
Kristrup Boldklub 2 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
U10C C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
VRI U10 C C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aalborg KFUM 3 C Logo Aalborg KFUM fodbold Aalborg KFUM fodbold

U 10 (5 mands) P  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub

U 10 (5 mands) P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub

U 10 (8 mands) D  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
DB1 A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
GIF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenå IF
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HSF A Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
VRI U10 A A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aalborg KFUM A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U 10 (8 mands) D  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
GIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenå IF
Hatting-Torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
KLG 1 B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG 2 B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Solbjerg 1 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
U10B B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Aalborg KFUM B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U 11 (8 mands) D  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
HB A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF A A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IF Lyseng A A Logo IF Lyseng IF Lyseng
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Randers Freja. A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
RK07 A Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SIK Viborg A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Tjørring IF A Logo Tjørring IF Tjørring IF
Viborg FF A Logo Viborg FF Viborg FF

U 11 (8 mands) D  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF B Logo Bredballe IF Bredballe IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF B B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hif All Stars B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Håndbolddrengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
IF Lyseng B B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup IF U11 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
SIK Viborg B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Silkeborg IF B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
TRIF U 11 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VSK Aarhus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

U 11 (8 mands) D  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
DB U11 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng C C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Randers Freja. C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
RK07 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SIK Viborg C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
solbjerg 1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF

U 11 (8 mands) P  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub

U 11 (8 mands) P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IF Alliancen U11 Logo IF Alliancen IF Alliancen
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Vorup FB C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U 12 (8 mands) D  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Herning Fremad A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Vorup FB 1 A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U 12 (8 mands) D  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
DB U12 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Herning Fremad B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Hornset IF 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF

U 12 (8 mands) D  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornslet IF 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Randers Freja C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Vorup FB 2 C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U 12 (8 mands) P  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub

U 12 (8 mands) P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ASA
ASA 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ASA
DB B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Lystrup B Logo Lystrup IF Lystrup IF
PFU05 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05

U 5 (3 mands)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav Boldklub C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Æblerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 6 (3 mands)  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg 1 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg 2 Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Romalt 1 Logo Romalt IF Romalt IF
Romalt 2 Logo Romalt IF Romalt IF
Romalt IF 3 Logo Romalt IF Romalt IF

U 7 (3 mands)  | Mixede

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
DB1 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB2 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB3 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB4 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Helsted Fremad 3(U6) Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 4 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IF Mols C Logo IF Mols IF Mols
IFA 1 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Lystrup 1 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Randers Freja 1 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 2 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Romalt if B Logo Romalt IF Romalt IF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Solbjerg 1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB 1 A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U 7 (5 mands) D  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
Flekslog Horsens A Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Helsted Fremad IF A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Ry 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold

U 7 (5 mands) D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IFA 1 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Rosendal C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosendal
Ry 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold

U 8 (5 mands) D  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
DB Fodbold A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg Boldklub 2 A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Gug 1 A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Hatting-Torsted A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hobro Ik 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Skødstrup SF A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VFF 1 A Logo Viborg FF Viborg FF
Vorup A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U 8 (5 mands) D  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Alliancen B Logo IF Alliancen IF Alliancen
DB Fodbold B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
Gug 2 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
HOG 1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornslet IF 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
HSF 1 B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
RIF B Logo Romalt IF Romalt IF
Skødstrup SF 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TRIF B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VFF 2 B Logo Viborg FF Viborg FF

U 8 (5 mands) D  | C  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
DB Fodbold C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Gug 3 C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
HOG 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornslet IF 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
HSF 2 C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
HSF1 C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
IF Alliancen C Logo IF Alliancen IF Alliancen
IK Rosendal 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosendal
OMMERSYSSEL IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
Randers Freja C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
RIF 1 C Logo Romalt IF Romalt IF
RIF 2 C Logo Romalt IF Romalt IF
Skødstrup SF 3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vorup FB C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U 8 (5 mands) P  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub

U 8 (5 mands) P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 2. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub

U 9 (5 mands) D  | A  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja A Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IFA U9A A Logo IF Alliancen IF Alliancen
IK Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Ikast FS 1 A Logo Ikast FS Ikast FS
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Overlund GF 1 A Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 2 A Logo Overlund GF Overlund GF
Randers Freja A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Skødstrup SF A1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TJØRRING IF A Logo Tjørring IF Tjørring IF
Viborg Søndermarken 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U 9 (5 mands) D  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
DB U9 B B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Helsted Fremad IF 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 3 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 3 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Ikast FS 2 B Logo Ikast FS Ikast FS
KB U9 B B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Rårup B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Skødstrup SF B1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF B2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Viborg Søndermarken 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U 9 (5 mands) D  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
DB U9 C C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
FC Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 4 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 5 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSF C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
IFA U9C C Logo IF Alliancen IF Alliancen
IK Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Ikast FS 3 C Logo Ikast FS Ikast FS
KB U9 C C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lystrup 3 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Randers Freja C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Skødstrup SF C1 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Tjørring 3. C Logo Tjørring IF Tjørring IF
Viborg Søndermarken 3 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 4 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U 9 (5 mands) P  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub

U 9 (5 mands) P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 3. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Dronningborg Boldklub
Sted: Dronningborg Stadion
Adresse: Udbyhøjvej 191
Postnr: 8930
By: Randers NØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 13-05-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter