Deltagere til ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018

Allingåbro Ungdoms Cup 2018 Så inviteres der igen til ungdomsfodbold i Allingåbro hallen. I weekenden d. 9.-11. marts 2018 afvikles der Allingåbro Ungdoms Cup. SIDSTE TILMELDINGSFRIST ER D 26. FEBRUAR 2018

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
Rougsø FF A Logo rougsø ff rougsø ff
SIF (A) A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
SIF Fodboldskolen A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Skødstrup 4 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TMG 1 A Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
GIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenå IF
GIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenå IF
Hornslet IF 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Kristrup BK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kristrup BK
Skødstrup 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TMG 2 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Vivild if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vivild if

U10  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
Fc Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
GIF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenå IF
Gl. Estrup gartneri C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gl. Estrup gartneri
HIF 1 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hornslet IF 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
PFU 05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU 05
Skødstrup 1 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TMG 3 C Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Them gf B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896

U11  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF/NBK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Ebeltoft IF 1 C Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
NBK/AIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
SIF Assentoft C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft C Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
KB 2 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB 3 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 1 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
U12 C Drenge C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB 1 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Rougsø FF B Logo rougsø ff rougsø ff
sif assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Auning IF 1
Auning IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Auning IF 1
Farsø 2 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø 3 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Nørager BK 1 B Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
Nørager BK 2 B Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
Nørager BK C C Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
Rougsø FF C Logo rougsø ff rougsø ff
Sills Drenge B Logo Bording IF Bording IF

U13  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
AC Norddjurs 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
Auning IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Auning IF 2
TRIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF

U13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø 1 A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
TRIF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF

U5 DR/PI (3 mands)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav Boldklub B Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Nørager Boldklub C Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub

U5 DR/PI ( 3 mands )  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Alliancen C Logo IF Alliancen IF Alliancen

U5 DR/PI (3 mands)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nørager C Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
Nørager C Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
Nørager Boldklub C Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
Romalt IF C Logo Romalt IF Romalt IF
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U6 DR/PI ( 3 mands )  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF

U6 DR/PI (3 mands)  | B  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Auning IF
IF Alliancen B Logo IF Alliancen IF Alliancen
KPI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolind IF
Romalt IF C Logo Romalt IF Romalt IF
Skødstrup SF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF
Skødstrup SF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF
SMIFF U6 C Logo SMIFF SMIFF
TMIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMIF
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Vivild IF 2 C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U6 DR/PI (3 mands)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF

U7 ( 5 mands)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
KPI 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolind IF
Stautrup IF 1 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup IF 2 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
U7 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Vorup Fb 2 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U7 ( 5 mands)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Rougsø FF Logo Rougsø ff Rougsø ff
ST70 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ST70

U7 (5 mands)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Skødstrup1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup2 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vorup FB1 A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U7 DR/PI ( 3 mands )  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning tøserne C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Auning2 C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Vivild IF C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U7 DR/PI (3 mands)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
KPI 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolind IF

U7 DR/PI (3 mands)  | B  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning tøserne 2 C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Auning1 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
BB mixede U6 & 7 B Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 4 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lystrup IF (PI) B Logo Lystrup IF Lystrup IF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SMIFF U7 B Logo SMIFF SMIFF

U8  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
AGF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HSF B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
IF Alliancen 1 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
IF Alliancen 2 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Rougsø FF B Logo Rougsø FF Rougsø FF
Sir-Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
TRIF Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8  | C  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
Ebeltoft C Logo Ebeltoft If Ebeltoft If
FC Langelinie C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Langelinie
Grenaa IF U8/9 piger C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GIF
Grenaa IF U9/8 piger C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GIF
Heinos Helte C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Helsted C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSF C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
IF Alliancen C Logo IF Alliancen IF Alliancen
OMMERSYSSEL IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
Sid-Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Ulriks U8ere C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs

U9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
bombehundene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Smiff09
Hundslund 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundslund if 1
Langå IK 1 C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Rougsø FF Logo Rougsø FF Rougsø FF
Skødstrup SF C1 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
ST70 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ST70
Vorup fb C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Barcelona B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
FC Langelinie B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Langelinie
Gl Estrup gartneri 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Gl Estrup gartneri 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Horsens kfum B Logo Horsens kfum Horsens kfum
Langå IK 2 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Skødstrup SF B1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vivild if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vivild if

Arrangør: Allingåbro IF
Sted: Allingåbro hallen
Adresse: Halvej 4
Postnr: 8961
By: Allingåbro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 27-02-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter