Deltagere til Stenlille Cup 2018

Stenlille IF holder fodboldstævne! Den 2 ,3 og 4 februar går det løs i Stenlille hallen, hvor vi ser frem til at byde velkommen til en fantastisk weekend i selskab med fodbolden.

16+  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Alkoholdet B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bjørnebanden C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Det Lille Bryggeri Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Familia C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Irepair4you B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Mosters drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mosters drenge
Nybolig Erhverv København A/S B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Palle efter musen B Logo Tårnby FF Tårnby FF
ruder konges knægte B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ruder konges knægte
Stenlille IF B Logo Stenlille IF Stenlille IF
XL-BYG Meredin B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Haslev 1 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 2 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holbæk C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidebæk if C Logo Hvidebæk if Hvidebæk if
NIF C Logo Næstved IF Næstved IF
Nif 1 Logo Nykøbing IF Nykøbing IF
Næstved IF C Logo Næstved IF Næstved IF
Stenlille 1 C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stenlille 2 C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Store Merløse fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

U12  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk B&I C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I C2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Stenlille IF C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Store Merløse fodbold u11 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Suså Blå C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suså If
Suså Gul C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suså If
Svogerslev Hvid C Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub
Svogerslev Rød C Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub

U14  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Røde Djævle B Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Jeppesen Skoventreprise B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løve-Høng C Logo Høng GF Høng GF
Stenlille 1 C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stenlille 2 C Logo Stenlille IF Stenlille IF

U14  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
GucciGang B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
jyderup boldklub C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Kr. Eskilstrup B Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Stenlille 1 B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stenlille 2 C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Team Adi B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Bolas B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Fuld Body C Logo Næstved IF Næstved IF
The attackers Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club

U5  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dianalund IF Logo Dianalund IF Dianalund IF
Dianalund IF 2 C Logo Dianalund IF Dianalund IF
jyderup boldklub C Logo jyderup boldklub jyderup boldklub
Stenlille 1 B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stenlille 2 C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stenlille 3 C Logo Stenlille IF Stenlille IF

U7  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Stenlille IF
Sted: Stenlille Hallen
Adresse: Idrætsvej 4
Postnr: 4295
By: Stenlille
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 22-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter