Deltagere til BMK CUP - DJS

Indendørsstævne med plads til bredden og gode præmier. BMK Cup afvikles den sidste weekend i Januar og den første i februar. Stævnet afvikles i Møldrup Hallen. Der spilles i rækkerne fra og med U6 og til Senior

Senior Herre  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 26/1

Holdnavn Niv Logo Klub
AiA FC 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aktivitetsprojekt for Inaktive Aalborggensere
AiA FC 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Blue Water Shipping/Djurslands Bank A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Den Jyske Sparekasse/Intersport Viborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fri Bikeshop Aalestrup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Goal Station B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HBI Young Guns C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HBI
Klejtrup Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klejtrup boldklub
Midtbus Jylland A Logo Møldrup Tostrup Idrætsforening Møldrup Tostrup Idrætsforening
Ostehjørnet A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tj vvs og blik B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Ulbjerg/Borup Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ulbjerg IF

Senior Kvinder  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 2/2

Holdnavn Niv Logo Klub
De gule lyn Logo Hersom Bjerregrav Idrætsforening Hersom Bjerregrav Idrætsforening
HBI Logo Hersom Bjerregrav Idrætsforening Hersom Bjerregrav Idrætsforening
Sub09 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vellev Damer Logo Vellev IF Vellev IF

U 10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 4/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Logo BMK 90 BMK 90
HIF 1 B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
rosendal ik B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
rosendal ik 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SIK B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Team X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro

U 10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 4/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Logo BMK 90 BMK 90
HIF 2 C Logo Houlkær IF Houlkær IF
HIF 3 C Logo Houlkær IF Houlkær IF
Hobro IK 2 C Logo Hobro IK Hobro IK
SUB 88 1 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 3 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Aalestrup IF C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U 10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 4/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 1 B Logo BMK 90 BMK 90
BMK 2 B Logo BMK 90 BMK 90
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Rosendal ik B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U 11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 4/2

Holdnavn Niv Logo Klub
A-Sport B Logo Ørslevkloster Idrætsforening Ørslevkloster Idrætsforening
BMK B Logo BMK 90 BMK 90
Egeris 1 B Logo Skive IK Skive IK
Egeris 2 B Logo Skive IK Skive IK
Egeris 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gl. Estrup Gartneri 1 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
NFK/VFB 1 B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
NFK/VFB 2 B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
Resen 1 B Logo Skive IK Skive IK
Resen 2 B Logo Skive IK Skive IK
SUB88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Team X B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X
TVS 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS Tjele Vest Sport

U 11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 4/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Logo BMK 90 BMK 90
BMK C Logo BMK 90 BMK 90
Gl. Estrup Gartneri 2 Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Hobro IK C Logo Hobro ik Hobro ik
Resen 3 B Logo Skive IK Skive IK
Team X Pro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X
TVS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS Tjele Vest Sport
Aalestrup IF C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U 11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 4/2

Holdnavn Niv Logo Klub

U 12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK U11 B Logo BMK 90 BMK 90
KB 1 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Knejterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tvs
OGF 2 A Logo Overlund GF Overlund GF
OGF1 A Logo Overlund GF Overlund GF
Onuachu wonder kids B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Onuachu FC
Rosendal IK B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Vodskov 1 B Logo Vodskov IF Vodskov IF
Vodskov 2 B Logo Vodskov IF Vodskov IF

U 12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/1

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk C Logo BMK 90 BMK 90
BMK U11 C Logo BMK 90 BMK 90
KB 2 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB 3 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Rosendal IK C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U 12 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/1

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk 90 B Logo Bmk 90 Bmk 90
IK Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SUB 88 B Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
VH08 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U 12 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U 13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 1 B Logo BMK 90 BMK 90
SUB 88 B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
Vodskov IF B Logo Vodskov IF Vodskov IF
Aalestrup IF B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U 13 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BMK 2 C Logo BMK 90 BMK 90
IF Trojka C Logo IF Trojka IF Trojka
TVS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS

U 13 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Logo BMK 90 BMK 90
Eastside/VFF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside/VFF
Eastside/VFF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside/VFF
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SUB 88 B Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening

U 13 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U 14 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdage d. 27/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK U15 piger C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
SUB 88 1 B Logo Borup if Borup if
SUB 88 2 B Logo Borup if Borup if
Vodskov IF B Logo Vodskov IF Vodskov IF
Aalestrup IF 1 B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Aalestrup IF 2 C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U 14 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U 14 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Rosendal U14 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
VH08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U 14 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Morsø FC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morsø FC
Skive Ik C Logo Skive Ik Skive Ik
Skive ik 2 C Logo Skive Ik Skive Ik
Viborg 1 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Viborg 2 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken

U 15 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BMK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BMK U15 piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
De blå krigere B Logo Stilling IF Stilling IF
Fjollehovederne FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lundgaard Boys B Logo Stilling IF Stilling IF
Mind - The Jeans store B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Ommersyssel IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssl IF

U 15 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U 15 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U 15 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U 6 Mix  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK Logo BMK 90 BMK 90
BT/SVIF C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Doense/Vebbestrup 1 C Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Doense/Vebbestrup 2 Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Hobro IK 1 Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 Logo Hobro IK Hobro IK
Houlkærs Helte Logo Houlkær IF Houlkær IF
TVS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
Aalestrup IF B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Aalestrup IF 2 C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U 7 Mix  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 1 A Logo BMK 90 BMK 90
BMK 2 C Logo BMK 90 BMK 90
Hobro IK A Logo Hobro ik Hobro ik
Hsk B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Jarl Arden 1 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IF Jarl Arden 2 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
SIK 1 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 3 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 4 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Ulbjerg IF. 1 C Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
Ulbjerg IF. 2 B Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
Viborg FF Logo Viborg FF Viborg FF

U 8 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Houlkær Young Wikings B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U 8 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3/2

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden U8 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jarl Arden
BMK 1 C Logo BMK 90 BMK 90
BMK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
St. Restrup 1 C Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
St. Restrup 2 C Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Aalestrup IF C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Aalestrup if 2 C Logo Aalestrup if Aalestrup if

U 8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3/2

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Jarl Arden C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Rosendal Pigerne C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
St. Restrup C Logo St. Restrup IF St. Restrup IF

U 9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 2 B Logo BMK 90 BMK 90
Helsted B1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Houlkær 2 Logo Houlkær IF Houlkær IF
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SIK Egeris Logo Skive ik Skive ik
Skive-ik Resen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skive-ik Resen
SUB 88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Tvs- Rødding B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele vest sport
Aalestrup IF B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U 9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 1 C Logo BMK 90 BMK 90
Houlkær 1 C Logo Houlkær IF Houlkær IF
IK Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Mammen IF C Logo Mammen Idrætsforening Mammen Idrætsforening
Skive-ik Resen C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skive-ik Resen
Tvs Rødding/Vammen C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele vest sport

U 9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BMK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

Arrangør: BMK 90
Sted: Møldrup Hallen
Adresse: Rugvænget 2
Postnr: 9632
By: Møldrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 15-01-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter