Deltagere til 2. Gentofte Indoor Cup 2018

Med inspiration fra selveste Ajax Amsterdam afvikler GFA for anden gang GENTOFTE INDOOR CUP for årgang 2009, 2010 & 2011 i Gentoftehallen. Masser af spilletid & dommere på alle kampe!

Fejl  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Fejl  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 (2011)  | Herrer/Drenge

34 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 11/2 kl. 09.30-13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK skjold 2011.1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Skjold
BK Vest B Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
De glade drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Diego & Thor B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
EIF U/ (2) C Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF U7 Logo Espergærde IF Espergærde IF
Farum Boldklub 1 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub 2 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FCK 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Fremad Valby Logo Fremad Valby Fremad Valby
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
GFA Grå Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Hvid Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Husum Boldklub B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
IF Bytoften B Logo IF Bytoften IF Bytoften
ISHØJ IF B Logo ISHØJ IF ISHØJ IF
JB Tigers B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
LUIF A Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening Listrup Ungdoms & Idrætsforening
Ringsted B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
SGIF U7 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Stefan X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben Stefan
Stefan Y B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben Stefan
Super Skjold B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Team Roblox A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørestad IF
U7 HIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
U7 HIF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
U7 HIF 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
Østerbro IF 1 A Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8 (2010) B  | B  | Herrer/Drenge

36 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 11/2 kl. 13.00-16.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AB's U8 drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
AIK 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Bk Fix 1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Bk Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Bk Fix 3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BK Vest C Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
Brøndby IF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BS72 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Cameroun Logo Nørrebro United Nørrebro United
Dragør B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 1 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør B B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
G77 drengene B Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
GVI Blå B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI HVID C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Husum Boldklub C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Ishøj If B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB 2010 D Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBU8B - BLÅ B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Leoparderne B Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
LUI B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Lundtofte Boldklub B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
Nif Logo Næstved IF Næstved IF
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RIF Løverne B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Skjoldrødderne B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjoldspurt B Logo Boldklubben skjold Boldklubben skjold
Strøby B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Svogerslev 1 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev 2 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Vanløse IF BLÅ B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vanløse IF RØD B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Østerbro IF B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U9 (2009) A  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 18/2 kl. 12.00-14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
ab 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Boldklub
AB Tårnby Rød A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AIK Strøby A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B1903 1 A Logo B1903 B1903
B1903 2 A Logo B1903 B1903
B1908 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B93 Ronaldo A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
GFA Hvid A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
HIF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Himmelev-Veddelev A1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev A2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HUI A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørsholm Usserød Idrætsklub
RBK A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Slagelse BI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I

U9 (2009) B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 18/2 kl. 09.30-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Boldklub
B.93 Galacticos 1 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B1903 3 B Logo B1903 B1903
B1903 4 B Logo B1903 B1903
B93 Messi B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FB Gul09 B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
GFA Grøn B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Grå B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
HIF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Himmelev-Veddelev B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U9 (2009) C  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 18/2 kl. 14.30-17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Boldklub
AB Tårnby Sort C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 5 C Logo B1903 B1903
B93 Suarez C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Bk Union 1 C Logo Boldklubben Union Boldklubben Union
Bk Union 2 C Logo Boldklubben Union Boldklubben Union
BSF2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
GFA Rød C Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
HIF C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Holbæk B&I - C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I C2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Slagelse BI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I
Valby Boldklub 1 C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk IF C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vestia C C Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia


Sted: Gentoftehallen, Hal B
Adresse: Ved stadion 14
Postnr: 2820
By: Gentofte
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 01-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
VIF Julestævne 2018
8. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter