Deltagere til 2. Gentofte Indoor Cup 2018

Med inspiration fra selveste Ajax Amsterdam afvikler GFA for anden gang GENTOFTE INDOOR CUP for årgang 2009, 2010 & 2011 i Gentoftehallen. Masser af spilletid & dommere på alle kampe!

Fejl  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Fejl  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 (2011)  | Herrer/Drenge

34 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 11/2 kl. 09.30-13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK skjold 2011.1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Skjold
BK Vest B Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
De glade drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Diego & Thor B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
EIF U/ (2) C Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF U7 Logo Espergærde IF Espergærde IF
Farum Boldklub 1 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub 2 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FCK 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Fremad Valby Logo Fremad Valby Fremad Valby
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
GFA Grå Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA Hvid Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Husum Boldklub B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
IF Bytoften B Logo IF Bytoften IF Bytoften
ISHØJ IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ISHØJ IF
JB Tigers B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
LUIF A Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening Listrup Ungdoms & Idrætsforening
Ringsted B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
SGIF U7 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Stefan X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben Stefan
Stefan Y B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben Stefan
Super Skjold B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Team Roblox A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørestad IF
U7 HIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
U7 HIF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
U7 HIF 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
Østerbro IF 1 A Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8 (2010) B  | B  | Herrer/Drenge

36 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 11/2 kl. 13.00-16.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AB's U8 drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
AIK 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Bk Fix 1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Bk Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Bk Fix 3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BK Vest C Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
Brøndby IF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BS72 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Cameroun Logo Nørrebro United Nørrebro United
Dragør B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 1 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør B B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
G77 drengene B Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
GVI Blå B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI HVID C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Husum Boldklub C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Ishøj If B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB 2010 D Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBU8B - BLÅ B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Leoparderne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
LUI B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Lundtofte Boldklub B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
Nif Logo Næstved IF Næstved IF
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RIF Løverne B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Skjoldrødderne B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjoldspurt B Logo Boldklubben skjold Boldklubben skjold
Strøby B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Svogerslev 1 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev 2 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Vanløse IF BLÅ B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vanløse IF RØD B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Østerbro IF B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U9 (2009) A  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 18/2 kl. 12.00-14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
ab 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Boldklub
AB Tårnby Rød A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AIK Strøby A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B1903 1 A Logo B1903 B1903
B1903 2 A Logo B1903 B1903
B1908 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B93 Ronaldo A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
GFA Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
HIF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Himmelev-Veddelev A1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev A2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HUI A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørsholm Usserød Idrætsklub
RBK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Slagelse BI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I

U9 (2009) B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 18/2 kl. 09.30-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Boldklub
B.93 Galacticos 1 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B1903 3 B Logo B1903 B1903
B1903 4 B Logo B1903 B1903
B93 Messi B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FB Gul09 B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
GFA Grøn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA Grå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
HIF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Himmelev-Veddelev B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U9 (2009) C  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 18/2 kl. 14.30-17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Boldklub
AB Tårnby Sort C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 5 C Logo B1903 B1903
B93 Suarez C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Bk Union 1 C Logo Boldklubben Union Boldklubben Union
Bk Union 2 C Logo Boldklubben Union Boldklubben Union
BSF2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
GFA Rød C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
HIF C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Holbæk B&I - C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I C2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Slagelse BI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I
Valby Boldklub 1 C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk IF C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vestia C C Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia


Sted: Gentoftehallen, Hal B
Adresse: Ved stadion 14
Postnr: 2820
By: Gentofte
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 01-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter