Deltagere til Akademiet Fulton Futsal Indestævne 2018

Ungdomsstævne - Fede Præmier til de bedste hold. Kom til indendørs og vis dine drible færdigheder samt sublime overblik !

U-11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Starter søndag kl 9

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag kl. 12

Holdnavn Niv Logo Klub
FFB B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
HIK Barca B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Real B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF - Hold 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Team Kulek 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Kulek 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-15  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Starter Lørdag kl. 13:10

Holdnavn Niv Logo Klub
Chelsea FC B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Fulton 1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Fulton 2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Gentofte Vangede Allstar B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Vangede Allstar
Hundested B Logo Hundested Idrætsklub Hundested Idrætsklub

U-16  | ab  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Starter Søndag kl. 9

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Hellerup Idræts Klub
Sted: Bakkegårdsskolen
Adresse: Skolebakken 20
Postnr: 2820
By: Gentofte
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 09-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Sparekasssen thy cup 2019
18. - 19. jan 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter