Deltagere til Super Brugsen Cup 2018

Super Brugsen Cup i Tølløse. Pokaler til alle de mindste og personlige præmier til de ældste.

U 8 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK 83 Næstved 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BK83 Næstved 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næstved B83
Bramsnæs FB C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Fårevejle B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
HVB 2010 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2010 2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KGB 1 B Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
KGB 2 C Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Store Merløse fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Tølløse 1 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse 2 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U10 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndafg formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Hellas C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Holbæk C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk C2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Store Merløse fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
SUSÅ C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
SUSÅ - 2 C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening

U11 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Såby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby
Hellas U10 B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Jan´s drenge C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Store Merløse fodbold 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Store Merløse fodbold 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Store Merløse fodbold 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
SUSÅ C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Såby fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby
TBK U11 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U12 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG drengene Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Jan´s drenge 2 C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Store Merløse fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

U12 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Pigebanden B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
superpigerne B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U13 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Energi & Teknik ApS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse IF Fodbold
Høng Allstars C Logo Høng GF Høng GF
J.A AUTO B Logo B1903 B1903
Store Merløse fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
TBK Stefans hold C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
TBK Sørens hold C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U14 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gundsø United C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
jyderup boldkulb C Logo jyderup boldklub jyderup boldklub
Kr. Eskilstrup B Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
RB 1906 Hvid C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 Rød C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Stillinge IF B Logo Stillinge IF Stillinge IF
TBK Grøn B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
TBK Rød B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Team Fuld Body C Logo Næstved IF Næstved IF
Team Roskilde B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde kfum
Tinas malerservice Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
White Ops Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Løve-Høng Logo Høng GF Høng GF

U15 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Samba C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Holdet B Logo Tuse IF Tuse IF
Kr. Eskilstrup C Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Kroghs drenge C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tean Næver B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tuse IF B Logo Tuse IF Tuse IF

U16 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Fortnite C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Fætter No Smoking part 2 B Logo Nørrebro United Nørrebro United
Irepair4u B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kroghs drenge C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
No Smoking B Logo Nørrebro United Nørrebro United
ruder konges knægte C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ruder konges knægte

U16 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Raklev B Logo Raklev GI Raklev GI

U18 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tølløse

U7 mixed dreng/Pige  | C  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen / formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby (øst) C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Banditterne fra Strøby 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Banditterne fra Strøby 2 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Havdrup Fodbold B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup Fodbold B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup Fodbold B Logo Havdrup GI Havdrup GI
IF Bytoften B Logo IF Bytoften IF Bytoften
jyderup boldklub C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
KGB 1 A Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
KGB 2 B Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Store Merløse fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Tuse C Logo Tuse IF Tuse IF
Viby IF C Logo Viby IF Viby IF

U9 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen / formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Lars' drenge C Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF
Måløv C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Simon's drenge C Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF
Store Merløse fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Såby Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold
Tølløse U9 drenge C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

Arrangør: Tølløse Boldklub
Sted: Tølløse Hallen
Adresse: Sportsvej 2
Postnr: 4340
By: Tølløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 20-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
VIF Julestævne 2018
8. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter