Deltagere til Hvidovre I.F Pigecup 2018

Hvidovre I.F indbyder til bredde stævne for U6-U10 hvor alle spillere modtager en pokal. vi spiller uden resultater.

U10 Årg. 2008  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: ca. 15-18

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 U10-pigerne (A) A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 U10-pigerne (B) C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
ffk Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Hareskov IF Logo Hareskov IF Hareskov IF
Haslev FC C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Hekla U10 Blå C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla U10 Orange B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre I.F
HIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre I.F
HIK Blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Hvid B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Sengeløse u10 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U7 - Årg. 2011/2012  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: ca. 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B1908 - 1 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908 - 2 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Brøndbyernes IF C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Heklapigerne 1 C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Heklapigerne 2 C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre I.F
HIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre I.F
HIF 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre I.F
IF Bytoften C Logo IF Bytoften IF Bytoften
Kastrup Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Orient U7P B Logo Orient GIF Orient GIF

U9 - Årg. 2009/2010  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: ca. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Boldklubben Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
ffk Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Haslev FC C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Hekla B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hekla
HIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre I.F
HIK U9 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Køge pige FC C Logo Køge Pige FC Køge Pige FC
Orient C Logo Orient GIF Orient GIF
Sengeløse u9 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse

Arrangør: Hvidovre IF
Sted: Frydenhøjhallen
Adresse: Egevolden 106
Postnr: 2650
By: Hvidovre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 17-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter