Deltagere til Jutlander Bank Cup 2018

ASV afholder indendørs fodboldstævne første weekend i marts i Als Hallen. Vi spiller i følgende rækker: Drenge: U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-14 og U15. Piger: U10-U11-U12-U13ogU14

U-06  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV Logo ASV ASV
Dribleholdet fra Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Finteholdet fra Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Footloose C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF (OIF)
Hadsund 1 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hadsund 2 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
SMIFF U6 C Logo SMIFF SMIFF

U-07  | Mixede

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ASV Logo ASV ASV
Hobro ik 1 Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 2 Logo Hobro ik Hobro ik
NFB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørresundby FB
NFB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørresundby FB
Oif B Logo IF Fjorden IF Fjorden
RIF B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
RKG-1 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG-2 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG-3 Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
SMIFF U7 B Logo SMIFF SMIFF
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Team Hørby Auto Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager IF
Terndrup 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Terndrup IF
Terndrup 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Terndrup IF
Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U-08  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ASV Logo ASV ASV
HB 1 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Mariager IK C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rosendal IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosendal
Skumfiduser C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager/Rørbæk
Terndrup 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Terndrup IF
Terndrup 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Terndrup IF

U-09 B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV B Logo ASV ASV
HB B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rosendal 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosendal ik
Valsgaard IF B Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83
Vorup B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U-09 C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
pfu05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U-10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sjørring A Logo Sjørring Boldklub Sjørring Boldklub
Støvring 1 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Thisted FC A Logo Thisted FC Thisted FC

U-10 A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
GirlPower 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U-10 B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Vodskov If B Logo Vodskov If Vodskov If

U-10 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hadsund

U-10 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV U10 Drenge C Logo ASV ASV
PFU 05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU 05
VFB-NFK C Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK

U-10 C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag over middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 A Logo ASV ASV

U-11 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 2 B Logo ASV ASV
Team Blåkläder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-11 B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag over middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF

U-11 C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag over middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 3 C Logo ASV ASV
Myhlenberg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sent eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sent eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hb/Asv Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Nørresundby FB B Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Valsgård B Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

U-12 B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Ommersyssel IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
PFU051 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05

U-12 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sent eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nørresundby FB 1 C Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Nørresundby FB 2 C Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Valsgård C Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

U-13 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø 1 A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub

U-13 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Vodskov IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-13 B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø 2 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Skørping young boys C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet skørping

U-13 C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14 B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 B Logo ASV ASV
ASV 2 B Logo ASV ASV
Dronningborg U14 Piger B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Helsted U14 Piger B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
VH08 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U-14 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag sent eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag sent eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14 C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: ASV
Sted: Als Hallen
Adresse: Vikingvej
Postnr: 9560
By: Hadsund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 18-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
EGIF CUP 2019 (U6-U15 D+P)
19. - 27. jan 2019
Skærbæk Ungdomscup 2018
16. - 18. nov
Nørrebro United/BK Skjold stævne
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Sengeløse Futsal og inde cup
19. - 20. jan 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter