Deltagere til Jutlander Bank Cup 2018

ASV afholder indendørs fodboldstævne første weekend i marts i Als Hallen. Vi spiller i følgende rækker: Drenge: U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-14 og U15. Piger: U10-U11-U12-U13ogU14

U-06  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV Logo ASV ASV
Dribleholdet fra Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Finteholdet fra Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Footloose C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF (OIF)
Hadsund 1 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hadsund 2 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
SMIFF U6 C Logo SMIFF SMIFF

U-07  | Mixede

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ASV Logo ASV ASV
Hobro ik 1 Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 2 Logo Hobro ik Hobro ik
NFB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørresundby FB
NFB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørresundby FB
Oif B Logo IF Fjorden IF Fjorden
RIF B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
RKG-1 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG-2 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG-3 Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
SMIFF U7 B Logo SMIFF SMIFF
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Team Hørby Auto Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager IF
Terndrup 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Terndrup IF
Terndrup 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Terndrup IF
Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U-08  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ASV Logo ASV ASV
HB 1 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Mariager IK C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rosendal IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosendal
Skumfiduser C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager/Rørbæk
Terndrup 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Terndrup IF
Terndrup 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Terndrup IF

U-09 B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV B Logo ASV ASV
HB B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rosendal 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosendal ik
Valsgaard IF B Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83
Vorup B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U-09 C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
pfu05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U-10 A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
GirlPower 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U-10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sjørring A Logo Sjørring Boldklub Sjørring Boldklub
Støvring 1 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Thisted FC A Logo Thisted FC Thisted FC

U-10 B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Vodskov If B Logo Vodskov If Vodskov If

U-10 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hadsund

U-10 C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV U10 Drenge C Logo ASV ASV
PFU 05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU 05
VFB-NFK C Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK

U-11 A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag over middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 A Logo ASV ASV

U-11 B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag over middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF

U-11 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 2 B Logo ASV ASV
Team Blåkläder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-11 C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag over middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 3 C Logo ASV ASV
Myhlenberg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sent eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sent eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hb/Asv Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Nørresundby FB B Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Valsgård B Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

U-12 C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Ommersyssel IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
PFU051 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05

U-12 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sent eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nørresundby FB 1 C Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Nørresundby FB 2 C Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Valsgård C Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

U-13 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø 1 A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub

U-13 B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Vodskov IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-13 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø 2 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Skørping young boys C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet skørping

U-13 C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag sent eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14 B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 B Logo ASV ASV
ASV 2 B Logo ASV ASV
Dronningborg U14 Piger B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Helsted U14 Piger B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
VH08 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U-14 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag sent eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14 C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: ASV
Sted: Als Hallen
Adresse: Vikingvej
Postnr: 9560
By: Hadsund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 18-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
VIF Julestævne 2018
8. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter