Deltagere til Sydbank Store Bededags Cup 2018

Næstved IF Fodbold inviterer igen i år til den traditionsrige Sydbank Store Bededags Cup 2018. Der spilles i dagene fredag 27. april til søndag 29. april. Der spilles i rækkerne U6 til U13.U7 spiller 5-mands, U10 har mulighed 8-mands og U13 for 11-mands.

U10 / 2008 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 29/4 kl. 10:00-16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 - 1 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B73 A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
BK Friheden A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Boldklubben Marienlyst A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Brøndbyernes IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
FC Nordsjælland A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
Holbæk A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Malmö FF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Malmö FF
Nfc A Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næsby A Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Næstved Hvid A Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted IF A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sanderum boldklub A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Svendborg 1 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber

U10 / 2008 5-mands  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 29/4 kl. 10:00-16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Brøndbyernes IF Gul B Logo Brøndby IF Brøndby IF
HG A B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG B B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved Grøn B Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Svendborg 2 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Svogerslev B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U10 / 2008 5-mands  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 29/4 kl. 10:00-16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Brøndbyernes IF C Logo Brøndby IF Brøndby IF
HG C C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG D C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Nfc C Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted IF C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U11 / 2007 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. 27/4 kl. 10:00-16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Maradona A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dalum IF Sort A Logo Dalum IF Dalum IF
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Næstved Hvid A Logo Næstved IF Næstved IF
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Ringsted IF 1 A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Roskilde KFUM U11-T A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Skovshoved A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Slagelse BI A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
solrød fc 1 A Logo solrød fc solrød fc
Store Merløse Fodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
tuse A Logo Tuse IF Tuse IF

U11 / 2007 8-mands  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. 27/4 kl. 9:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Aguero B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Dalum IF Rød B Logo Dalum IF Dalum IF
Ishøj If B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Næstved Grøn B Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted IF 2 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Slagelse BI B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF

U11 / 2007 8-mands  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. 27/4 kl. 9:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve 3 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Haslev 1 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Jan´s drenge C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
KB Panda C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nyråd 10 C Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Næstved Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
Præstø C C Logo Præstø IF Præstø IF
Ringsted IF 3 C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Store Merløse Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

U12 / 2006 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 28/4 kl. 9:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Borup IF 1 A Logo Borup IF Borup IF
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV A A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Farum BK A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FFB A Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIKA A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Næstved Hvid A Logo Næstved IF Næstved IF
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC

U12 / 2006 8-mands  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 28/4 kl. 9:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Borup IF 2 B Logo Borup IF Borup IF
BSV B B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FC Holte B Logo FC Holte FC Holte
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Næstved Grøn B Logo Næstved IF Næstved IF
Roskilde KFUM 1 B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Skælskør B&I B Logo Skælskør BK & IF Skælskør BK & IF
Toksværd Olstrup Fodbold B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U12 / 2006 8-mands  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 28/4 kl. 9:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B. Frem C Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
FFB 2 C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
HG Drengene C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nykøbing FC C Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
Præstø K C Logo Præstø if Præstø if
Roskilde KFUM 2 C Logo FC Roskilde FC Roskilde
Solrød FC C Logo Solrød FC Solrød FC
ØFC C Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U13 / 2005 11-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 29/4 kl. 10:00-15:00

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
NFC A A Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved IF A Logo Næstved IF Næstved IF
Slagelse B&I A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U13 / 2005 11-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  9 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 29/4 kl. 10:00-16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
FK Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Slagelse B&I B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U15 / 2003 11-mands  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 27. april 2018

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 / 2012 3-mands  | -  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 28/4 kl. 9:30-13

Holdnavn Niv Logo Klub
HG C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
NFC Real Madrid Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
NFC, FC Barcelona Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
NFC, Juventus Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved Grøn Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved Hvid Logo Næstved IF Næstved IF
SBI C Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Tune C Logo Tune IF Tune IF
Vor Frue IF U6 B Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

U7 / 2011 5-mands  | -  | Mixede

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. 27/4 kl. 9:30-14:30

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Faxe Ladeplads Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Greve Fodbold 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herfølge Boldklub C Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HG BLÅ B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Grøn Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG HVID Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG RØD Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Sort Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
LUIF B Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening Listrup Ungdoms & Idrætsforening
NFC Blå Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
NFC Sort Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved Grøn Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved Hvid Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved Rød Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Slagelse B&I A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Solrød gul Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød Rød Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød Sort Logo Solrød FC Solrød FC
Store Merløse Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store Merløse Fodbold
Sørbymagle IF Logo Sørbymagle idrætsforening Sørbymagle idrætsforening
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Tune IF Logo Tune IF Tune IF

U8 / 2010 5-mands  | A  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 28/4 kl.11:45-15:45

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dalum IF 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dragør A A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Falstringerne A Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
GFA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Glostrup 1 A Logo IF 32 Glostrup IF 32 Glostrup
Haslev FC A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG-1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
KB A A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB C1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub A A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Næstved Hvid A Logo Næstved IF Næstved IF
Slagelse B&I 2 A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse B&I A A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U8 / 2010 5-mands  | B  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 28/4 kl.11:45-15:45

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Brøndby IF 1 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF B B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dianalunds Løver B Logo Dianalund IF Dianalund IF
FK Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Gadstrup IF B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
HG-2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
KB A B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nyråd drengene B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Næstved Grøn B Logo Næstved IF Næstved IF
Skovshoved Sort B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Slagelse B&I B B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Vemmelev B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
Vordingborg IF B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U8 / 2010 5-mands  | C  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 28/4 kl.9:00-11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
BK83 Næstved C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næstved B83
Brøndby IF C Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF C C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSV 2 C Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dianalunds Tigre C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Faxe Ladeplads C Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
FC Storebælt C Logo FC Storebælt FC Storebælt
Glostrup 2 C Logo IF 32 Glostrup IF 32 Glostrup
HG-3 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Køge Boldklub C1 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub C2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
nfc C Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted IF C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Solrød fc C Logo Solrød fc Solrød fc
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U9 / 2009 5-mands  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 29/4 kl. 12:30-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Rødovre A Logo Boldklubben Rødovre Boldklubben Rødovre
Brøndby if Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Glostrup FK A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Hekla A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HG 1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev BK - A1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK - A2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB3 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub 1 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
NFC A Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved Hvid A Logo Næstved IF Næstved IF
SfB 1 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Suså If 1 A Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening

U9 / 2009 5-mands  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 29/4 kl. 12:30-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Rødovre B Logo Boldklubben Rødovre Boldklubben Rødovre
Brøndby IF Gul B Logo Brøndby IF Brøndby IF
HFC Blå B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 3 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev BK - B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK - B2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Køge Boldklub 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Møns drenge B Logo møns fk møns fk
NFC B Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved Grøn B Logo Næstved IF Næstved IF
SfB 2 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
TOF B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Vanløse If - grønt hold B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vemmelev B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U9 / 2009 5-mands  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 29/4 kl. 9:00-12:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndbyernes IF U9/3 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
HG 4 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 5 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I - C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I - C2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Køge Boldklub 3 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
NFC C Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Nyråd Gul C Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Nyråd Sort C Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Næstved Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
Skælskør B&I C Logo Skælskør BK & IF Skælskør BK & IF
Slagelse BI C C Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Store Merløse Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Suså If 2 C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
TOF U9C C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Vordingborg IF C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

Arrangør: Næstved IF
Sted: Næstved IF Fodbold
Adresse: Rolighedsvej 25
Postnr: 4700
By: Næstved
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2018>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 22-04-2018

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
EGIF CUP 2019 (U6-U15 D+P)
19. - 27. jan 2019
Skærbæk Ungdomscup 2018
16. - 18. nov
Nørrebro United/BK Skjold stævne
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Sengeløse Futsal og inde cup
19. - 20. jan 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter