Deltagere til Sparkron Ulvehøj Cup 2019

Vorup FB og Sparekassen Kronjylland Vorup, byder for 10.gang velkommen til Sparkron Ulvehøj Cup.I år har vi igen rene pigerækker, og igen i år er der præmier op til 4000kr til vinderne i ældste drenge A-rækker. Yderligere information på webside

U07 - drenge ABC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hornbæks Stjerner 1 C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Hornbæks Stjerner 2 C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Lemvig GF A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
PFU05-U7 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF
SMIFF U7 C Logo SMIFF SMIFF
TMIF's Gulddrenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMIF
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U08 - drenge  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF A Logo Bov IF Bov IF
Helsted Fremad 1 A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK C Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK A Logo Hobro ik Hobro ik
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
KFUM Fodbold Randers C Logo Randers KFUM Randers KFUM
NVUI U8 C Logo Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening
Oif C Logo IF Fjorden IF Fjorden
Romalt IF B Logo Romalt IF Romalt IF
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF
SIF Assentoft C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SMIFF U8 C Logo SMIFF SMIFF
VIF/AIF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Åbyhøj 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Åbyhøj 2 C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U09 - drenge  | Herrer/Drenge

29 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if/Vivild if C Logo Allingåbro if Allingåbro if
Allingåbro if/Vivild if 2 C Logo Allingåbro if Allingåbro if
DB Fodbold B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Egebjerg IF C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Helsted Fremad B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hornslet IF 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
HSF B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
HSF B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IK Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Mariager C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
OMMERSYSSEL IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
PFU05-U9 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
Rougsø FF B Logo Rougsø FF Rougsø FF
Rougsø FF 2 B Logo Rougsø FF Rougsø FF
Spentrup B Logo Spentrup IF Spentrup IF
Spentrup 2 C Logo Spentrup IF Spentrup IF
TRIF A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Virup 1 B Logo Virup IF Virup IF
Virup 2 C Logo Virup IF Virup IF
AaB B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U10 - drenge  | BC  | Herrer/Drenge

27 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De Kongeblå 1 B Logo Løsning if Løsning if
De Kongeblå 2 B Logo Løsning if Løsning if
Ebbe Sand - han kan! C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SMIFF09
Ebeltoft Fighters B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Ebeltoft Vikings C Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Gammelgården 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Gammelgården 2 C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Helsted Fremad 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IFA 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Ikast FC 2 B Logo Ikast FC Ikast FC
Ikast FC 3 C Logo Ikast FC Ikast FC
NVUI 10 C Logo Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening
OGF B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF2 C Logo Overlund GF Overlund GF
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF
Skødstrup SF B1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF C1 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Spentrup IF 1 B Logo Spentrup if Spentrup if
Spentrup IF 2 B Logo Spentrup if Spentrup if
Virup 1 B Logo Virup IF Virup IF
Virup 2 B Logo Virup IF Virup IF
Voerladegård IF C Logo Voerladegård IF Voerladegård IF

U10 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
IFA 1 A Logo IF Alliancen IF Alliancen
Ikast FC 1 A Logo Ikast FC Ikast FC
Skødstrup SF A A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Team Sct. Jørgen A Logo Overlund GF Overlund GF
TSA Midtjylland A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSA Midtjylland

U10 - piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund Boldklub, HB A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Helsted pigerne B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted tøserne B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSK Pigerne B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
TRIF B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF 2 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U11 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornbæk SF Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Mejrup GU A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Nord vest Djurs A Logo Rougsø FF Rougsø FF
Randers Freja A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Scanstore A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VRI U11 A A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aalborg Freja A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U11 - drenge  | BC  | Herrer/Drenge

27 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg hold 2 C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
GUI/HOG B Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
HA85 1 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Helsted Fremad IF C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HOG/GUI1 B Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
HOG/GUI2 C Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
IF Trojka C Logo IF Trojka IF Trojka
Kristrup C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
PFU05-U11 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Spentrup B Logo Spentrup IF Spentrup IF
Spentrup 2 C Logo Spentrup IF Spentrup IF
Team Fortnite floss C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Team Fortnite Loser Dance C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Vff B Logo Viborg FF Viborg FF
VRI U11 B B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U11C C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Åbyhøj 2 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Åbyhøj if 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Åbyhøj if 3 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Åbyhøj if 4 A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U11 - piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Ommersyssel IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF 1
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF

U12 - drenge  | BC  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF/NBK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIF/NBK
De blå og sorte C Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
Gl. Estrup Gartneri 1 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Gl. Estrup Gartneri 2 C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Helsted Fremad 1 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK C Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
IF Alliancen 1 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
IF Alliancen 2 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
KFUM Fodbold Randers C Logo Randers KFUM Randers KFUM
Overlund GF 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
RK07 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
RK07 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Team Winner Burger Langå B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
VB 2 B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
VB1 B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Vff B Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Glenn’s drenge A Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
Hjallerup A Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
MadXpressen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Overlund GF 1 A Logo Overlund GF Overlund GF
RK07 A Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Stensballe IK A Logo Stensballe IK Stensballe IK
TRÆ & STÅLDESIGN A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja

U12 - piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IFA pigerne sort B Logo IF Alliancen IF Alliancen
IFA-pigerne gul B Logo IF Alliancen IF Alliancen
SIF assentoft A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
ØBG Tøserne A Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U13 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De Blå Lyn A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HOG 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Møgungerne A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Smølferne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Hübsch A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TrendyLiving A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aabyhøj IF A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U13 - drenge  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De Blå fra HSK C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Freja 1 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Freja 2 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Freja 3 C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
HOG 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HOG 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IF Trojka C Logo IF Trojka IF Trojka
Infinity fighters C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Rocket Boys C Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Søften Gf 1 B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
The Blues C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Aabyhøjdespringerne B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Aabyhøjrebenet B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U13 - piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Elite FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fiskemanden fra Hals B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Helleskøkken Hadsund A Logo Spentrup IF Spentrup IF
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Hornslet if 1 B Logo Hornslet if Hornslet if
Randers Freja A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Team Easy On A Logo Herning Fremad Herning Fremad

U14 - drenge  | BC  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
Assens if C Logo Assens IF Assens IF
Assens if C Logo Assens IF Assens IF
Ebeltoft 1 B Logo Ebeltoft if Ebeltoft if
Ebeltoft 2 B Logo Ebeltoft if Ebeltoft if
Hammels drenge 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hammels drenge 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Helsted Fremad 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hornslet if 2 B Logo Hornslet if Hornslet if
hornslet if 3 C Logo Hornslet if Hornslet if
Høst 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst if
Høst If 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst if
IF Alliancen 1 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
IF Alliancen 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
KFUM Fodbold Randers C Logo Randers KFUM Randers KFUM
MC´s Banditter C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Nim IF B Logo Nim Idrætsforening Nim Idrætsforening
nørager bk 1 B Logo nørager boldklub nørager boldklub
PFU - U14 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU (FSI & Purhus)
SMIFF 1 B Logo smiff smiff
SMIFF 2 B Logo smiff smiff
SMIFF 3 C Logo smiff smiff

U14 - piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 - drenge  | BC  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bondehæren B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dronningborg Boldklub 1 B Logo dronningborg boldklub dronningborg boldklub
Dronningborg Boldklub 2 B Logo dronningborg boldklub dronningborg boldklub
Dronningborg Boldklub 3 C Logo dronningborg boldklub dronningborg boldklub
Hammels drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Helsted Fremad 1 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSF B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Høst if 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst if
PFU - U15 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU (FSI & Purhus)
Randers Freja 2 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers freja 3 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Team Jesper Andersen B Logo Thisted FC Thisted FC
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF

U15 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Randers freja 1 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 4 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja

U16 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bj Bilsyn A Logo Allingåbro if Allingåbro if
Chinos A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
DigiTach A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Grenaa IF 1 A Logo Grenaa IF Grenaa IF
Hanstholm køkken A Logo Frøstrup/Hannæs IF Frøstrup/Hannæs IF
Nørager Tømrer/snedker A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sejs 2003 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Shabab A Logo Hobro IK Hobro IK
Young guns FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U16 - drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De gamle Hunde B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet De gamle Hunde
Grenaa IF 2 B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Hornslet 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet 2 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Kragelundskolen 9.D B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Spentrup IF B Logo Spentrup IF Spentrup IF
Team Cruyff B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U17 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 - drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U19 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U19 - drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Vorup Frederiksberg Boldklub
Sted: Ulvehøj Hallen
Adresse: Møllevangsvej 7, Haslund
Postnr: 8940
By: Randers SV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 04-12-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter