Deltagere til Hafnia-Fodbold Festival

Den 28. januar afholder HAFNIA-HALLEN deres stort opsatte Hafnia-Fodbold Festival, hvor store som små er inviteret ind til spil og leg i de fantastiske rammer i den nye HAFNIA-HALLEN. Alle hold kan se frem til 5 kampe i et intensivt 3v3 format.

U7 / 2011  | Bl  | Herrer/Drenge

32 bekræftede tilmeldinger,  9 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 09.00-12.25

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. 2011 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
A.G.F. Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
AFK 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BK skjold 2011.1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Skjold
BK Vest B Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
Boldklubben Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Boldklubben Frem2 Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Boldklubben Frem3 Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
FA 2000 1 B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 2 B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 3 B Logo FA 2000 FA 2000
Farum Boldklub 1 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub 2 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum u6 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FCK 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FFS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Fremad Valby 1 C Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby 2 C Logo Fremad Valby Fremad Valby
GFA 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Husum Boldklub A Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Kastrup 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 2 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Ajax B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Barcelona B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Vallensbæk IF 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Østerbro IF 1 B Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8 / 2010 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 12.30-14.10

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå-Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
Bk Fix 1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
De Grønne Fightere B Logo Brede IF Brede IF
Greve Hvid 1B B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid 2B B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Jægersborg B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Jægersborg Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Store Merløse fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

U8 / 2010 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 12.30-14.10

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Fix 2 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Bk Fix 3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Greve Hvid 1C C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid 2C C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HVB 2010 1 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Store Merløse fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

U9 / 2009 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 14.15-15.55

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Hvid Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
B1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
GFA 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Nørrebro united Danmark B Logo Nørrebro united Nørrebro united
Skjold Sølv B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Tune 1 B Logo Tune IF Tune IF
Vanløse IF B Logo Vanløse IF Vanløse IF

U9 / 2009 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 14.15-15.55

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. 09 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
GFA 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA 5 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Lundegården C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
SKJOLD SAMI C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Tune 2 C Logo Tune IF Tune IF


Sted: Hafnia-Hallen
Adresse: Julius Andersensvej 6
Postnr: 2450
By: København SV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 21-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter