Deltagere til Gundsø Cup

Gundsø Cup afholdes for U-10 hold på hhv B og C niveau. Vi vil sørge for at gøre stævnet til en sportslig god oplevelse, men også sørge for at gøre stævnet lidt sjovt med holdopråb, musik og speak. Der vil være pokal til vinderholdene.

U-10 drenge (2008)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gundsø United Power B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HG A B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG B B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG C C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG D C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev Boldklub B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jyllinge 1 B Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Melby-Liseleje IF B Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Power B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF

U-10 drenge (2008)  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gundsø rødderne C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Jyllinge 2 C Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Nsætved IF C Logo Næstved IF Næstved IF

U-10 drenge (2008)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Sted: Gundsølillehallen
Adresse: Store Valbyvej 248 A, 4000 Roskilde
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indeturnering

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 21-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
VIF Julestævne 2018
8. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter