Deltagere til LotraCup 2018

Stævnet afholdes lørdag d. 10. marts og søndag den 11. marts 2018 i alderen U6-U13. For at få så jævnbyrdige kampe som muligt afholdes stævnet udelukkende som et B-stævne.

Navnet  | 1  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 1

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  7 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 11. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Hatting-torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Jelling FS 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
nbsif 3 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Skibet 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet 2 B Logo Skibet IF Skibet IF

U11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 11. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Christiansfeld IF 1 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Christiansfeld IF 2 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Kolding Nord 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding Nord
Kolding Nord 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding Nord
Kolding Nord 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding Nord
SUB Sønderborg B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Svends Auto C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Taulov/Skærbæk B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF

U12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 11. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 3 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 4 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Jelling B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Kolding Nord U11 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding Nord
Løgum if B Logo Løgum IF Løgum IF
Løsning B Logo Løsning IF Løsning IF

U13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 11. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Gesten 1 B Logo Gesten IF Gesten IF
Gesten 2 B Logo Gesten IF Gesten IF
Jelling B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding Nord 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding Nord
Kolding Nord 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding Nord
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U6  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 10. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF 1 B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
BGIF Allstars B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF Piger B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby’s seje drenge B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Hover IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Pyramidedrengene B Logo FC Horsens FC Horsens
Smidstrup Skærup IF B Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening Smidstrup-Skærup Idrætsforening

U7  | B  | Mixede

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 10. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
BGIF 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF Piger B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Christiansfeld IF B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Dalby GF 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Grindsteds drenge B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Hedensted IF 1 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
LB 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF 3 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF1 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Seest C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Starup 1 A Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
Vonsild IF 1 B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild IF 2 B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
ØSVN IF B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U8  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 10. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF 1 Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
CIF 1 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
CIF 2 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
De Konge Blå 1 B Logo Løsning IF Løsning IF
De Konge Blå 2 B Logo Løsning IF Løsning IF
Nr. Bjært Strandhuse 1 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Nr. Bjært Strandhuse 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 10. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF 1 B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Gedved IF B Logo Gedved IF Gedved IF
Hatting-torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Vonsild FK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild

Arrangør: Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Sted: Hallen
Adresse: Storgaden 9
Postnr: 6052
By: Viuf
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 06-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter