Deltagere til LotraCup 2018

Stævnet afholdes lørdag d. 10. marts og søndag den 11. marts 2018 i alderen U6-U13. For at få så jævnbyrdige kampe som muligt afholdes stævnet udelukkende som et B-stævne.

Navnet  | 1  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 1

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  7 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 11. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Hatting-torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Jelling FS 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
nbsif 3 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Skibet 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet 2 B Logo Skibet IF Skibet IF

U11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 11. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Christiansfeld IF 1 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Christiansfeld IF 2 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Kolding Nord 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding Nord
Kolding Nord 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding Nord
Kolding Nord 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding Nord
SUB Sønderborg B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Svends Auto C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Taulov/Skærbæk B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF

U12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 11. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 3 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 4 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Jelling B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Kolding Nord U11 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding Nord
Løgum if B Logo Løgum IF Løgum IF
Løsning B Logo Løsning IF Løsning IF

U13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 11. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Gesten 1 B Logo Gesten IF Gesten IF
Gesten 2 B Logo Gesten IF Gesten IF
Jelling B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding Nord 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding Nord
Kolding Nord 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding Nord
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U6  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 10. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF 1 B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
BGIF Allstars B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF Piger B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby’s seje drenge B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Hover IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Pyramidedrengene B Logo FC Horsens FC Horsens
Smidstrup Skærup IF B Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening Smidstrup-Skærup Idrætsforening

U7  | B  | Mixede

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 10. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
BGIF 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF Piger B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Christiansfeld IF B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Dalby GF 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Grindsteds drenge B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Hedensted IF 1 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
LB 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF 3 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF1 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Seest C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Starup 1 A Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
Vonsild IF 1 B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild IF 2 B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
ØSVN IF B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U8  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 10. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF 1 Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
CIF 1 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
CIF 2 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
De Konge Blå 1 B Logo Løsning IF Løsning IF
De Konge Blå 2 B Logo Løsning IF Løsning IF
Nr. Bjært Strandhuse 1 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Nr. Bjært Strandhuse 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 10. marts 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF 1 B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Gedved IF B Logo Gedved IF Gedved IF
Hatting-torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Vonsild FK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild

Arrangør: Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Sted: Hallen
Adresse: Storgaden 9
Postnr: 6052
By: Viuf
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 06-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
VIF Julestævne 2018
8. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter