Deltagere til Cafax Cup

Starup Festdage inviterer igen i år til Cafax Cup. Stævnet foregår lørdag d. 28/4. Der spilles i rækkerne fra u5 til u12, hvor der i år spilles på lukkede baner til u5, u6 og u7. Der er præmie til alle deltagere. Mere info på facebook under Cafax Cup.

U10  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev
hfk 2 C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Lunderskov Boldklub 2 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Øsby U10 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ØIF Øsby idrætsforening

U10  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EFB 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
hfk 1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Lunderskov Boldklub 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Starup U10 B Logo Starup UIF Starup UIF
Uhrhøj Mini Lan Party B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Vojens BI B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U11  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bayern Boys C Logo Vejen SF Vejen SF

U11  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted HIF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Spurs Boys B Logo Vejen SF Vejen SF
Starup UIF 1 B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 B Logo Starup UIF Starup UIF

U12  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U5  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Hammelevs sejeste C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Hover Logo Hover UIF Hover UIF
Hover if 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if 2
Starup 1 B Logo Starup UIF Starup UIF

U6  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammelev C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Harte 1 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 2 Logo Harte G&IF Harte G&IF
HFK 1 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Løjt if B Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt if 2 B Logo Løjt IF Løjt IF
Starup 1 Logo Starup UIF Starup UIF
starup 2 C Logo Starup UIF Starup UIF
Universal Transport Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Aabenraa BK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U7  | Mixede

23 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Christiansfeld IF 1 C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Christiansfeld IF 2 C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Erritsø GIF 1 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Hammelev C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HFK 1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 4 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Lunderskov Boldklub 1 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Løjt U7 drenge 2 C Logo Løjt if Løjt if
Løjts U7 drenge C Logo Løjt IF Løjt IF
Skovbakken A Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
Starup 1 A Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 3 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 4 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 4 A Logo Starup UIF Starup UIF
Vojens BI 1 C Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vojens BI 2 Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vojens BI 3 C Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Aabenraa BK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U8  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
CIF 1 Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
CIF 2 Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Dalby piger U8 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalby GF
HFK 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 2010@hfkudvalg.dk
HFK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 2010@hfkudvalg.dk
KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
NBSIF C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Starup 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 3 Logo Starup UIF Starup UIF
VBI 1 C Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
VBI2 Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Aabenraa BK 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
Aabenraa BK 2 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9  | B  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Kongeblå 1 B Logo Løsning if Løsning if
Dybbøl 1 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Ebberup B Logo Ebberup IF Ebberup IF
EFB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Hammelev 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev
HFK 1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Langes landkrabber B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sommersted I.F.
Nbsif B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Sammenholdet B Logo Stouby GIF Stouby GIF
Starup X B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup Y B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup Z B Logo Starup UIF Starup UIF
SUB 1 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Aabk 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl 2 C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
HFK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Jels IF C Logo Jels IF Jels IF
Nordals Boldklub C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordals Boldklub
Vejle FC C Logo Vejle FC Vejle FC

Arrangør: Starup UIF
Sted: Starup UIFs baner
Adresse: Starup Skolevej 35
Postnr: 6100
By: Haderslev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2018>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 08-04-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter