Deltagere til HINSCHbyg Cup

AB Tårnby årgang 2008 inviterer sammen med HINSCH byg til 7-mands stævne lørdag den 21. april 2018. Stævnet er et U10 stævne for A, B og C niveau. Der er pokaler til alle spillere.

U10 - A  | A  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 21. april 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 A Logo B1903 B1903
B1908 - 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B73 Lyseblå A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV2008A A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum BK U10-T A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Holbæk 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Ishøj If A Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Kastrup Boldklub A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Talent A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U10 - B  | B  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 21. april 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AFK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby if Blå B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV2008B B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Farum BK-1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GFA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
GIF NIKE 1 B Logo Gif Nike Gif Nike
HFC 1 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Kastrup Boldklub B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup U9A B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Taastrup FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U10 - C  | C  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 21. april 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 3 C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 - 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B73 Grøn C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Brøndby if Gul C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF C Logo Brøndby IF Brøndby IF
GFA 09 Grå C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA 09 Sort C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GIF NIKE 3 C Logo Gif Nike Gif Nike
HG 2 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk 3 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Kastrup Boldklub C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nødebo IF C Logo Nødebo IF Nødebo IF
Taastrup C Logo Taastrup FC Taastrup FC
ÅIF 1 C Logo Ålholm IF Ålholm IF
ÅIF 2 C Logo Ålholm IF Ålholm IF

Arrangør: Boldklubben AB Tårnby
Sted: Vestamager Idrætsanlæg
Adresse: Ugandavej 105
Postnr: 2770
By: Kastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2018>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 07-04-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter