Deltagere til HINSCHbyg Cup

AB Tårnby årgang 2008 inviterer sammen med HINSCH byg til 7-mands stævne lørdag den 21. april 2018. Stævnet er et U10 stævne for A, B og C niveau. Der er pokaler til alle spillere.

U10 - A  | A  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 21. april 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 A Logo B1903 B1903
B1908 - 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B73 Lyseblå A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV2008A A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum BK U10-T A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Holbæk 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Ishøj If A Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Kastrup Boldklub A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Talent A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U10 - B  | B  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 21. april 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AFK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby if Blå B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV2008B B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Farum BK-1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GFA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
GIF NIKE 1 B Logo Gif Nike Gif Nike
HFC 1 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Kastrup Boldklub B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup U9A B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Taastrup FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U10 - C  | C  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 21. april 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 3 C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 - 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B73 Grøn C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Brøndby if Gul C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF C Logo Brøndby IF Brøndby IF
GFA 09 Grå C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA 09 Sort C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GIF NIKE 3 C Logo Gif Nike Gif Nike
HG 2 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk 3 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Kastrup Boldklub C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nødebo IF C Logo Nødebo IF Nødebo IF
Taastrup C Logo Taastrup FC Taastrup FC
ÅIF 1 C Logo Ålholm IF Ålholm IF
ÅIF 2 C Logo Ålholm IF Ålholm IF

Arrangør: Boldklubben AB Tårnby
Sted: Vestamager Idrætsanlæg
Adresse: Ugandavej 105
Postnr: 2770
By: Kastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2018>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 07-04-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Følg Staevner.dk på Twitter