Deltagere til Breddestævne for børnehold

Kunstgræsbanestævne for U8-U11 B/C hold. 5 kampe, medaljer og sodavand til alle deltagere.

U10 B - Årgang 2008  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: LUKKET FOR TILMELDINGER

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Fredericia KFUM B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Gauerslund IF 1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Vejle boldklub B1 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
vejle Boldklub B2 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U10 C - Årgang 2008  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: LUKKET FOR TILMELDINGER

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
BBB C Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
Fredericia KFUM C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Gauerslund IF 2 C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Vejle Boldklub C1 C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 B - Årgang 2007  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: LUKKET FOR TILMELDINGER

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum IF B Logo Dalum IF Dalum IF
OKS B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub

U11 C - Årgang 2007  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: LUKKET FOR TILMELDINGER

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 B - Årgang 2010  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8. April kl. 9-15

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
HPTI B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening

U8 C - Årgang 2010  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8. April kl. 9-15

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
HPTI C Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening

U9 B - Årgang 2009  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: LUKKET FOR TILMELDINGER

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 C - Årgang 2009  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: LUKKET FOR TILMELDINGER

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Boldklubben af 1909
Sted: B1909
Adresse: Gillestedvej 12
Postnr: 5240
By: Odense NØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 03-03-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter