Deltagere til Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)

HOG Hinnerups succesrige Vinter Champions League på kunstgræs for U9, U10, U11 drenge. Kun ledige pladser i U9C.

U10A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hasle B A Logo Hasle Boldklub Hasle Boldklub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Kristrup Boldklub A Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skødstrup SF A A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stavtrup I.F. A Logo Stautrup IF Stautrup IF
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Grundfør Gui B Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HSF Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Skødstrup SF B B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stavtrup I.F. B Logo Stautrup IF Stautrup IF
VIF/AIF United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vivild if

U10C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 4 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 5 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Kristrup Boldklub C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lyseng C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Stavtrup I.F. C Logo Stautrup IF Stautrup IF

U11A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg A Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Fuglebakken kfum 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fuglebakken KFUM
Hog/gui a A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSF A Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Løgstrup G&IF A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Randers Freja A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Stavtrup IF A Logo Stautrup IF Stautrup IF

U11B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF X B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Grenaa IF B Logo Grenaa if Grenaa if
Hovedgård IF B Logo hovedgård if hovedgård if
Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Sabro IF B Logo tst/Sabro tst/Sabro
VSK Aarhus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus
Aarhus Fremad B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U11C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg 2 C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Brabrand IF C C Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Fuglebakken 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fuglebakken KFUM
HIF C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hog/gui c C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lyseng C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
TRIF U10 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U9A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De striwede A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Helsted Fremad A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hobro ik A Logo Hobro IK Hobro IK
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Lyseng A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
TMG 1 A Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Trif A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VORUP FB A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U9B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI B Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Lyseng B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
TMG 2 Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TRIF B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U9C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IF Lyseng C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Rask Mølle OIF C Logo Rask Mølle-Aale IF Rask Mølle-Aale IF
Ry U8 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold

Arrangør: Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Sted: Kunstgræsbanen i Hinnerup
Adresse: Svinget 4
Postnr: 8382
By: Hinnerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsturnering

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 14-10-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
HIF - Medaljestævne d.15-16 december
15. - 16. dec
Rema 1000 Stenlille Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng
11. - 13. jan 2019
Kværndrup Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
LOLLANDS BANK CUP 2018 - ØRSLEV GIF
16. - 18. nov
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter