Deltagere til Lunderskov Cup

Lunderskov-Cup - Danmark "hyggeligste" ungdomsstævne - ALT er samler indenfor blot 500 meter. Stævnet er et breddestævne, der i år afvikles for 37. gang. I 2016 deltog 92 hold.

U11 (2008)D  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl/Egtved A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl/Egtved
Ammitsbøl/Egtved C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl/Egtved
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
EFB 1 A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
EFB 2 B Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Gamerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Gråsten Boldklub B Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Lunderskov 1 B Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
Lunderskov 2 B Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
NIK U11 C Logo Nørre Aaby IK Nørre Aaby IK
Team Ipnordic A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 (2008)P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Hammelev U10 piger Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Lunderskov 1 B Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
Lunderskov 2 C Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
NBSIF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Ribe BK Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
U11 piger C Logo Bogense G & IF Bogense G & IF

U12 (2007)D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl/Egtved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl/Egtved
De Seje C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Gråsten Boldklub C Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Kolding IF A Logo Kolding IF Kolding IF
NIK drenge B Logo Nørre Aaby IK Nørre Aaby IK

U12 (2007)P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gråsten Boldklub B Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Hammelev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev
Tarp Boldklub B Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub

U13 (2006)D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl/Egtved Hold 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl/Egtved
Ammitsbøl/Egtved Hold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl/Egtved
LB Drengene C Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
SSIF C Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening Smidstrup-Skærup Idrætsforening

U13 (2006)P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl/Egtved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl/Egtved
Gråsten Boldklub C Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Hammelev C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
LB Krigerne C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
U13 piger A Logo Bogense G & IF Bogense G & IF

U14 (2005)D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl/Egtved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl/Egtved
de rød og gule C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Notmark
Gråsten Boldklub C Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
U14 drenge A Logo Bogense G & IF Bogense G & IF
Aabk A Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U14 (2005)P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl/Egtved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl/Egtved
Ammitsbøl/Egtved Rød C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl/Egtved
Esbjerg IF 92 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Gråsten Boldklub Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
HSUF U14 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Jyllinge FC 1 B Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Jyllinge FC 2 B Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Langeskov B Logo Langeskov IF Langeskov IF
SSIF C Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening Smidstrup-Skærup Idrætsforening

U15 (2004)D  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
DE GULE C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Gb Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Gesten B Logo Gesten if Gesten if
Gesten B Logo Gesten if Gesten if
Gesten if B Logo Gesten if Gesten if
Gesten if B Logo Gesten if Gesten if
Gråsten Boldklub A Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Gråsten/BUI u15 Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Nørre Aaby IK A Logo Nørre Aaby IK Nørre Aaby IK
Otterup Boldklub B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
SGI/SSK 1 B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
SGI/SSK 2 C Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
SSIF C Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening Smidstrup-Skærup Idrætsforening

U15 (2004)P-11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 (2004)P-8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 (2003)P-11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EGB Logo Ejby IK Ejby IK
Gråsten Boldklub A Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Jyllinge FC B Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Lunderskov Boldklub C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
U16 piger A Logo Bogense G & IF Bogense G & IF

U16 (2003)P-8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 (2002)D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gråsten Boldklub C Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Otterup Boldklub A Logo Otterup B&IK Otterup B&IK

U18 (2001)P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U18 (2001)P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Lunderskov Boldklub
Sted: Lunderskov Boldklub
Adresse: Reinholdts bakke 49
Postnr: 6640
By: Lunderskov
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2018>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 01-07-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter