Deltagere til Colourplus pinsecup 2018

Hej alle. Så er vi igen klar med Nykøbing FC populære pinsestævne for 36 gang hvor vi gerne vil invitere drenge i U10-U12 til dette dejlige fodboldstævne. se iøvrigt vores hjemmeside pinsecup.dk for mere info.

U 10 A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1908 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Barcelona Training Academy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Barcelona Training Academy
FA2000 A Logo FA 2000 FA 2000
Farum U10-T A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Nakskov A Logo Nakskov Boldklub Nakskov Boldklub
Himmelev-Veddelev Boldklub A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hørsholm-Usserød IK A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Karlslunde IF - 1 A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lyngby Boldklub A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nfc A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nfc

U 10 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK - 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Barcelona Training Academy B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Barcelona Training Academy
BSF Blå B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA 2000 B Logo FA 2000 FA 2000
Farum U10-1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Humlebæk Boldklub B Logo Humlebæk BK Humlebæk BK
Hørsholm-Usserød IK B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Karlslunde IF - 2 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lyngby Boldklub B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
SFC1 B Logo Solrød FC Solrød FC
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 10 C Drenge  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK - 2 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AIK Strøby C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Farum U10-2 C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Nakskov C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Glostrup FK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Himmelev-Veddelev Boldklub C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hørsholm-Usserød IK C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Karlslunde IF 3 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge Nord FC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Køge Nord FC
Lyngby Boldklub C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nfc C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nfc
Nivå-Kokkedal C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Næstved IF C Logo Næstved IF Næstved IF
SFC2 C Logo Solrød FC Solrød FC
Svogerslev C Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub
VSB C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 10 D Begynder dr.  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Strøby Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
BSF rød Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
VSB Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 11 A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
Farum U11-1 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum U11-T A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HUI 1 A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby Boldklub-1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub-2 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC
Team Thomas A Logo IF 32 Glostrup IF 32 Glostrup

U 11 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B 1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BSF B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA 2000 B Logo FA 2000 FA 2000
Hekla Boldklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hekla Boldklub
HUI 2 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF hold 1 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB Piraterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kirke Værløse IF B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Lyngby Boldklub-1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub-2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lynge-Uggerløse Idrætsforening B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Nivå-Kokkedal B Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Ringe Boldklub B Logo Ringe Boldklub Ringe Boldklub
Rosenhøj B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Team Claus GFK B Logo Glostrup FK Glostrup FK
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Viby B B Logo Viby Idrætsforening Viby Idrætsforening
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 11 C Drenge  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Strøby C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B 1908 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Gadstrup Star C Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Hekla Boldklub C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HUI 3 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF hold 2 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB Panda C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge BK 1 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lyngby Boldklub C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Næstved IF C Logo Næstved IF Næstved IF
Præstø K C Logo Præstø if Præstø if
Solrød FC C Logo Solrød FC Solrød FC
Team Falster C Logo B1938 B1938
Team Quang C Logo Glostrup FK Glostrup FK

U 11 D Drenge  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Køge BK 2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Nivå-Kokkedal Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Præstø C C Logo Præstø if Præstø if
Team Falster Logo B1938 B1938
Valby Boldklub Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
VSB Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 12 A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1908 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Barcelona Training Academy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Barcelona Training Academy
BSF-1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA 2000, 1 Logo FA 2000 FA 2000
Farum U12-1 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum U12-T A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HVB A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Lyngby Boldklub A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nivå-Kokkedal A Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Nykøbing FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nykøbing FC
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk IF A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Virum A A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 12 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød U12 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BB-B B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
FA 2000, 2 Logo FA 2000 FA 2000
Helsinge 1 B Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
HIF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Lyngby Boldklub B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Vallensbæk IF B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vanløse B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Virum B1 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Virum B2 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Værløse 1 A Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U 12 C Drenge  | C  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 gul C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 65 Sort C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B 1908 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BB hold 2 C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
BSF-2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum U12-2 C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Glostrup Fodboldklub C Logo Glostrup FK Glostrup FK
HUI-1 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI-2 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lyngby Boldklub C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nykøbing FC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nykøbing FC
Næstved IF C Logo Næstved IF Næstved IF
Solrød FC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Solrød
Tune IF C Logo Tune IF Tune IF
Vallensbæk Sort C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Viby C C Logo Viby Idrætsforening Viby Idrætsforening
Værløse 2 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U 12 D Drenge  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum U12-3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet farum
Helsinge 2 Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
HIF Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Nivå-Kokkedal Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Nykøbing FC Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nykøbing FC
Solrød FC Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk Gul Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub Væggerløse Boldklub

Arrangør: Nykøbing Falster Alliancen
Sted: Nykøbing FC syd
Adresse: Østre Alle' 123
Postnr: 4800
By: Nykøbing F
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2018>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 18-02-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter