Deltagere til GFA/HIF Indoor Cup 2018

Stævne målrettet U7, U9A og U9B. Uanset række, kan alle hold se frem til 6 kampe á ca. 10 minutter. Massere af effektiv spilletid. Hurtig afvikling af rækkerne. Slutspil/semifinaler i alle rækker. Stævnet er døm-selv.

U7 - ikke øvede  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 8.30-10.50

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF blå Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Kastrup 2 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Chelsea C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skjold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Loevgreen

U7 - øvede  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 8.30-10.50

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 U7 - 1 B Logo B1903 B1903
BK skjold 2011 MK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Skjold
GFA Grå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
HIF rød Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Ajax A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løveungerne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Vestia B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Østerbro IF 1 A Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U9A  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 13.30-15.50

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A Logo B1903 B1903
Brøndby if Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Hekla A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Himmelev-Veddelev A1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev A2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB3 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U9B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 11.00-13.20

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Galacticos 1 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 Galacticos 2 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby if Gul B Logo Brøndby IF Brøndby IF
FA 2000 - 1 B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 - 2 B Logo FA 2000 FA 2000
Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
GFA 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
HIF blå B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF rød B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Himmelev-Veddelev B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Østerbro IF B Logo Østerbro IF Østerbro IF

Arrangør: Hvidovre IF
Sted: Ballerup Indoor Club
Adresse: Telegrafvej 6
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 08-03-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter