Deltagere til INDOOR LiGA CUP NOV 18

Kæmpe pokaler til alle børn, Alle får lige mange kampe, mere og mere jævnbyrdighed, Gratis vandland, Finale eller placeringskampe for alle hold. Min 10-12 kampe til alle hold.

U8A "2011"  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag og Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB 2 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BSV A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSV
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
EFB 1 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
GFA Sort A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Hatting Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 2 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HIK1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Ikast FC A Logo Ikast FC Ikast FC
Kastrup A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Marienlyst 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RB1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
SUB 88 A Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Tved BK A Logo Tved Boldklub Tved Boldklub

U8BC "2011"  | BC  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag og Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB 1 C Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
EfB 2 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 3 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Fredericia KFUM 1 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Gauerslund IF 1 C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 2 C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
GFA Grå B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Kastrup B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 3 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Marienlyst 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
MG&BK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MG&BK
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
RB 1906-2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906-1 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Ringsted B Logo Ringsted IF Ringsted IF
SFB B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Tpi 2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Vallensbæk IF 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9A "2010"  | A  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag og Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Afa Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet amager-fodboldakademi
Bk Fix A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BM1 A Logo Marienlyst Marienlyst
Dalum IF 1 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
EFB A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
FC Skanderborg A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Helsinge A Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Hornslet IF1 A Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KB 2010 D(A) A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB3 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kolding Boldklub A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Køge Boldklub A A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
MH 2010 A Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Ribe BK A Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
SfB A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
TSA Midtjylland Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSA Midtjylland
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9BC "2010"  | BC  | Herrer/Drenge

32 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag og Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Bk Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Bk Fix 3 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BM2 B Logo Marienlyst Marienlyst
BM3 B Logo Marienlyst Marienlyst
BS72 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalum IF 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 4 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 5 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dragør2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Egebjerg superstars B Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Fredericia KFUM 1 C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
FUIK - Farsø Ullits IK B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Helsinge C Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Helsinge B Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Hornslet IF 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
KB 2010 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub B/C 1 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub B/C 2 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Nif Logo Næstved IF Næstved IF
Nif 2 Logo Næstved IF Næstved IF
Næsby 2 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
SfB C Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Sik 1 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Slagelse B&I B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vinding sf B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening


Sted: Fredericia Idræts center
Adresse: vester Ringvej 100
Postnr: 7000
By: Fredericia
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 14-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter