Deltagere til Silkeborg Mesterskabet 2018

Silkeborg Mesterskabet arrangeres af Horn/Fårvang IF for 13. gang. Kom og deltag i et stort, men hyggeligt og veltilrettelagt stævne. Niveauopdelt.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIA Tranbjerg
Bjerringbro IF (1) A Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Gødvad GIF A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Herning KFUM 1 A Logo Herning KFUM Herning KFUM
Ry Fodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sejs/Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Vinding SF A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vorgod-Barde A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vorgod-Barde

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF
Bjerregrav B C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
Bjerringbro IF (2) C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Fårvang IF C Logo horn-fårvang idrætsforening horn-fårvang idrætsforening
Gl. Rye IF 1 B Logo Gl. Rye IF Gl. Rye IF
Gl. Rye IF 2 C Logo Gl. Rye IF Gl. Rye IF
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Herning KFUM 2 B Logo Herning KFUM Herning KFUM
Kjellerup IF 1 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kjellerup IF 2 C Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Lystrup IF B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Mariehøj IF B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Mejdal-Halgård Fodbold B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Ry Fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sejs/Svejbæk IF 1 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 2 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sorring/Toustrup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-Toustrup Idrætsforenin
Virklund B 1 B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
Virklund B 2 C Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
Vorgod-Barde B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vorgod-Barde

U10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
HOG Hinnerup B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lemming IF 1 C Logo Lemming GIF Lemming GIF
Lemming IF 2 C Logo Lemming GIF Lemming GIF
Ommersyssel IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF (1) A Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Hammerum IF A Logo Hammerum Idrætsforening Hammerum Idrætsforening
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Silkeborg IF 1 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 2 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF (2) C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Brabrand IF B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Fårvang IF B Logo horn-fårvang idrætsforening horn-fårvang idrætsforening
Gødvad GIF A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85 1 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Løgstrup/Stoholm B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Silkeborg IF B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg KFUM B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg Kfum
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
Skive IK - Aakjær B Logo Skive IK Skive IK
Skive IK Egeris B Logo Skive IK Skive IK
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Sorring/Voel B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Videbæk IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Videbæk IF

U11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF U10-piger C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Galten fS A Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Kolding U10 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding (U10 Piger)
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TMG B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
ØBG Silkeborg B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
VSK Aarhus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Alliancen IF Logo IF Alliancen IF Alliancen
Funder GF C Logo Funder GF Funder GF
Lystrup IF B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Silkeborg IF B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg KFUM 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Silkeborg KFUM 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Skægkær IF Centrum B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skægkær IF Centrum
Sorring/Voel Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring Toustrup IF
Tarm IF B Logo Tarm IF Tarm IF
Them GF B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896

U12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF B Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Gjern IF B Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
HOG Hinnerup B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lystrup IF B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ry Fodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sejs/Svejbæk IF A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Stilling IF B Logo Stilling IF Stilling IF
Tjørring IF B Logo Tjørring IF Tjørring IF

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Mariehøj IF A Logo Mariehøj IF Mariehøj IF

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Alliancen IF B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Engesvang B B Logo Engesvang Boldklub Engesvang Boldklub
Fårvang IF C Logo horn-fårvang idrætsforening horn-fårvang idrætsforening
Kolt/Hasselager IF B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Snejbjerg SGI Logo Snejbjerg SG&I Snejbjerg SG&I

U13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 Piger/Drenge lørd  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF 1 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Fårvang IF 2 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Silkeborg IF B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Them GF 1 C Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them GF 2 C Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896

U5 Piger/Drenge sønd  | 0  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Piger/Drenge lørd  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF
Fårvang IF Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
HA85 1 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Mariehøj IF B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Sejs-Svejbæk IF 1 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs-Svejbæk IF 2 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs-Svejbæk IF 3 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs-Svejbæk IF 4 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Virklund B B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
ØBG Buskelund 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 3 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 4 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 5 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U6 Piger/Drenge sønd  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Hatting-Torsted Fodbold 1 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted Fodbold 2 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Thorsø-Tungelund IF B Logo Thorsø-Tungelund Idrætsforening Thorsø-Tungelund Idrætsforening

U7 Drenge lørdag  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF 1 C Logo Horn-Fårvang idrætsforening Horn-Fårvang idrætsforening
Fårvang IF 2 C Logo Horn-Fårvang idrætsforening Horn-Fårvang idrætsforening
HA85 1 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 3 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hadsten SK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Sejs-Svejbæk IF 1 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs-Svejbæk IF 2 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs-Svejbæk IF 3 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs-Svejbæk IF 4 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sorring/Toustrup IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tjørring IF Logo Tjørring IF Tjørring IF
Viborg FF 1 Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg FF 2 Logo Viborg FF Viborg FF
Viby IF 1 Logo Viby IF Viby IF
Viby IF 2 Logo Viby IF Viby IF
Virring/Vitved UI 1 Virring-Vitved Ungdoms- og Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Virring-Vitved Ungdoms- og Idrætsforening
Virring/Vitved UI 2 Virring-Vitved Ungdoms- og Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Virring-Vitved Ungdoms- og Idrætsforening
ØBG Silkeborg 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Silkeborg 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Silkeborg 3 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Silkeborg 4 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 Drenge søndag  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Logo Århus GF Århus GF
Ans IF 1 Logo Ans IF Ans IF
Ans IF 2 Logo Ans IF Ans IF
Ans IF 3 Logo Ans IF Ans IF
Bjerringbro IF (1) C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Bjerringbro IF (2) C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
GFG Voel 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFG Voel
GFG Voel 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFG Voel
Harlev IK 1 Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev IK 2 Logo Harlev IK Harlev IK
HOG Hinnerup 1 Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG Hinnerup 2 Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Horsens fS Logo Horsens fS Horsens fS
Kjellerup IF 1 Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kjellerup IF 2 Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kjellerup IF 3 Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Them GF 1 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them GF 2 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them GF 3 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Thorsø/Tungelund IF B Logo Thorsø-Tungelund Idrætsforening Thorsø-Tungelund Idrætsforening

U7 Piger lørdag  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Sejs/Svejbæk IF 1 C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 2 C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 3 C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Thorsø/Tungelund IF Logo Thorsø-Tungelund Idrætsforening Thorsø-Tungelund Idrætsforening

U7 Piger søndag  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Drenge lørdag  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Galten fs B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
GFG Voel B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFG Voel
HA85 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hadsten SK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten SK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hatting-Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Kjellerup IF 1 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kjellerup IF 2 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Lemming IF C Logo Lemming GIF Lemming GIF
Lystrup IF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Mariehøj IF 1 A Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Mariehøj IF 2 B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Mariehøj IF 3 B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Sejs/Svejbæk IF 1 A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 2 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs/Svejbæk IF 3 C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Solbjerg IF B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Viborg Sdrm. IK 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Sdrm. IK 2 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Virklund B B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
ØBG Silkeborg 2 A Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Silkeborg 3 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8 Drenge søndag  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bjerringbro IF C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Egebjerg Superstars C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Fårvang IF B Logo horn-fårvang idrætsforening horn-fårvang idrætsforening
Hatting-Torsted 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hatting-Torsted 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hobro IK 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
HOG Hinnerup 1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG Hinnerup 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hørning IF B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Ikast fs/KFUM 1 A Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Ikast fS/KFUM 2 A Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Ikast fS/KFUM 3 B Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
SHN/Ulfborg B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
Silkeborg KFUM B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Skægkær IF Centrum Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skægkær IF Centrum
Viborg ff B Logo Viborg FF Viborg FF
ØBG Balle C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8 Piger lørdag  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Piger søndag  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Lystrup IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lystrup IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ry Fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sejs/Svejbæk IF C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF A Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
FC Skanderborg A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Sejs/Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Skødstrup SF A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF B Logo Ans IF Ans IF
Bjerringbro IF B Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Engesvang Boldklub B Logo Engesvang Boldklub Engesvang Boldklub
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fårvang IF B Logo horn-fårvang idrætsforening horn-fårvang idrætsforening
Helsted Fremad IF 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
KLG (Lind/Kollund) Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Lystrup IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup IF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Mariehøj IF B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Ry Fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sejs/Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Silkeborg KFUM 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Silkeborg KFUM 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Skødstrup SF 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Solbjerg IF C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Them GF B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
TRIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF
ØBG Balle 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Balle 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gødvad GIF A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Sejs-Svejbæk IF 1 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Silkeborg KFUM C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Them GF B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Thorsø/Tungelund IF B Logo Thorsø-Tungelund Idrætsforening Thorsø-Tungelund Idrætsforening

Arrangør: Horn-Fårvang Idrætsforening
Sted: Fårvang Stadion
Adresse: Thorsøvej 17
Postnr: 8882
By: Fårvang
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2018>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 18-05-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter