Deltagere til BSF PÅSKECUP 2018

Ballerup Skovlunde Fodbold inviterer til 3- og 5-mands Påskecup 2018 for drenge og piger i rammerne af TopDanmark Hallen - Hurtig tilmelding tilrådes.

U10 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag for- + eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sengeløse U10 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
sundby B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U6 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 3 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 4 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
KB Q3 Krokodiller C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Q3 Løver A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U7 drenge  | AB  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Argentina C Logo Nørrebro United Nørrebro United
B1903 U7 - 1 B Logo B1903 B1903
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FFB 1 B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
GFA Grå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Greve Fodbold 1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Kastrup A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Vallensbæk IF 1 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF rød B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Kastrup Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub

U8 drenge  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
A-FA Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet amager-fodboldakademi
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
BSF A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
GFA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Herlev IF A A Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev IF B B Logo Herlev IF Herlev IF
Hvid A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB 2010 D A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB C1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nif A Logo Næstved IF Næstved IF

U8 drenge  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag for. + eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Blå B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
BS72 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
BSF B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF C1 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum Boldklub B1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
KB C2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF
Svogerslev B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
TFC B Logo Taastrup Fc Taastrup Fc

U8 drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Hvid C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BSF C2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Herlev IF CD C Logo Herlev IF Herlev IF
Sort C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Svogerslev C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
TFC C Logo Taastrup Fc Taastrup Fc
Ørestad IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørestad IF

U9 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse

U9 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Vestia 1 A Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen / formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF Blå B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF Rød B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sengeløse U9 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
sundby A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

Arrangør: Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sted: TopDanmark Hallen
Adresse: Ballerup Idrætsby 36
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2018>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 11-03-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter