Deltagere til 2010 Liga Cup

2010 Liga Cup - u8 turnering for Niveauerne A, B og C.- minimum 5 kampe til alle hold. - Medaljer og /eller pokaler til alle spillere

U8 A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV A A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør A A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Helsinge A Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
KB 2010 D A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB A A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB C1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nif A Logo Næstved IF Næstved IF
Orient A Logo Orient GIF Orient GIF
Rudersdal - Leoparderne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Vallensbæk If A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8 B  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Blå B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Dragør B B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum Boldklub B B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub B2 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Ishøj IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ishøj IF
KB 4 (B) B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB A B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF
Orient 2 B Logo Orient GIF Orient GIF
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Vallensbæk If B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8 C  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Grøn C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød Hvid C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
FB Sort-10 C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Herstedøster IC C Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
Ishøj IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ishøj IF
Måløv C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Nif C Logo Næstved IF Næstved IF
Orient 3 C Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 4 C Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 5 C Logo Orient GIF Orient GIF
Orient pigerne C Logo Orient GIF Orient GIF
Vallensbæk If C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Orient GIF
Sted: Islev Skole
Adresse: Islevbrovej 44
Postnr: 2610
By: Rødovre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 09-06-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter