Deltagere til Toftegaard Biler opstartsstævne- Jernløse Boldklub

Igen i år holder Jernløse Boldklub stort opstartsstævne i PÅSKEN. Stævnet er for både PIGER og DRENGE. Der spilles på A, B og C niveau. Der er STORE medaljer til alle i U6-U13 og pokaler til 1., 2. og 3. plads i U14-U17

U10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
RB1906 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Vindinge IF B Logo Vindinge IF Vindinge IF

U10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBK Hillerød B Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
Raklev B Logo Raklev GI Raklev GI
Store Merløse Fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Store Merløse fodbold u11 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Tuse B Logo Tuse IF Tuse IF
Undløse Boldblub C Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jernløse C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
KB B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skælskør B&I B Logo Skælskør BK & IF Skælskør BK & IF
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tuse Fodbold C Logo Tuse IF Tuse IF

U12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Havdrup C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Tølløsepigerne B Logo Tølløse boldklub Tølløse boldklub

U13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjergby If U13 C Logo Bjergby IF Bjergby IF
Jernløse 1 B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 2 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Tusepigerne B Logo Tuse IF Tuse IF

U13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gislinge C Gislinge Boldklub Logo ukendt af Staevner.dk Gislinge Boldklub
Jernløse/Undløse C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Kirke Hyllinge IF C Logo Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF
Store Merløse Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Tuse3 C Logo Tuse IF Tuse IF

U14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Ballerup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Ballerup
Holbæk / HBogI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HBogI
Jernløse/Undløse bk B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
SSV Højfyn A Logo SSV Højfyn SSV Højfyn

U15  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jernløse/Undløse bk B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub

U16  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag

Holdnavn Niv Logo Klub

U17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jernløse BK Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gislinge U6 C Gislinge Boldklub Logo ukendt af Staevner.dk Gislinge Boldklub

U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gislinge U7 C Gislinge Boldklub Logo ukendt af Staevner.dk Gislinge Boldklub

U8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jernløse BK B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Team Messi C Logo Gevninge IF Gevninge IF
Team Ronaldo C Logo Gevninge IF Gevninge IF

U9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hg 1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 2 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I - B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - B2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - C1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Undløse Boldklub B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Jernløse Boldklub
Sted: Jernløse Hallen
Adresse: Gl. Skovvej 150B
Postnr: 4420
By: Regstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2018>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 16-03-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
Kværndrup Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
LOLLANDS BANK CUP 2018 - ØRSLEV GIF
16. - 18. nov
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indoor League stævne
1. dec
HIF - Medaljestævne d.10-11 november
10. - 11. nov
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Uhre Ungdomscup
26. - 27. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
28. okt
KLANK 150 CUP
28. okt
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Bramdrupdam Cup FUTSAL 2018
18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Følg Staevner.dk på Twitter