Deltagere til NSU CUP 2018

Så afholder vi igen NSU-CUP. Tilmeldingsfristen er d. 11. februar.

U-10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
BUI B Logo Broager UI Broager UI
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB1 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U-10  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
BUI C Logo Broager UI Broager UI

U-10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
BUI C Logo Broager UI Broager UI

U-11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
BUI C Logo Broager UI Broager UI

U-12  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Hørup UI B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening

U-12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 23. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Hørup UI B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening

U-13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 23. februar

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 23. februar

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 23. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
U13 pigerne- EUI B Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
U13 pigerne-EUI Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening

U-13  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 23. februar

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 23. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 B Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 2 Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS

U-14  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 23. februar

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 23. februar

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 23. februar

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 23. februar

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Broager UI C Logo Broager UI Broager UI
EUI Grøn B Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
EUI Gul B Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
SUB Sønderborg Inter Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U-6  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Broager UI 1 C Logo Broager UI Broager UI
Broager UI 2 C Logo Broager UI Broager UI
EUI B Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
SUB 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 3 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 4 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U-7  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl 1 A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EUI A Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Starup 1 B Logo Starup uif Starup uif
Starup 2 B Logo Starup uif Starup uif
SUB 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 3 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U-9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Sønderborg Fremad C Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad

U-9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Hørup UI B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening

U-9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Notmark SU
Sted: Diamanten Fynshav
Adresse: Gyden 100
Postnr: 6440
By: Augustenborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 18-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter