Deltagere til Bramdrupdam Cup 2018

Bramdrupdam Fodbold, byder alle deltagere velkommen til - BGIF Cup 2018.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Team Ipnordic A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub Syd
Vamdrup if A Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
VB Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BMI B Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
Efb01 B Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Efb02 B Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
HPTI B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Jerne if B Logo Jerne if Jerne if
KB B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding B
Vejle boldklub B1 B Logo vejle boldklub vejle boldklub
vejle Boldklub B2 B Logo vejle boldklub vejle boldklub

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Lunderskov Boldklub C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Vejle Boldklub C1 C Logo vejle boldklub vejle boldklub

U10 Piger A/B  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF rød A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby A Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalum IF 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 A Logo Dalum IF Dalum IF
KB A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lystrup 1 A Logo Lystrup if Lystrup if
NBSIF 1 A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Ribe BK A Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub

U10 Piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF gul B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalum IF 1 C Logo Dalum IF Dalum IF
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup if Lystrup if

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø GIF A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC kolding Nord sort A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet fc kolding nord
Silkeborg IF A Logo Silkeborg if Silkeborg if

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje drenge B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
Spurs Boys B Logo Vejen SF Vejen SF

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Bayern Boys C Logo Vejen SF Vejen SF
FC kolding nord orange Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet fc kolding nord
seest1 C Logo seest boldklub seest boldklub
seest2 C Logo seest boldklub seest boldklub
The Reds C Logo Jerne IF Jerne IF

U11 Piger A/B  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Kolding Nord 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BGIF

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Kolding Nord B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord
Kif B Logo Kolding IF Kolding IF

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
EGIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Kolding Nord 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord
FC Kolding Nord 4 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
LB DRENGENE C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub

U12 Piger A/B  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Kolding Nord A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U12 Piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Kolding Nord B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U6  | Mixede

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF Allstars A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Erritsø GIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Harte 1 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 2 Logo Harte G&IF Harte G&IF
HFK 1 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
KB U6 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Seest 1 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Starup Uif 1 Logo Starup Uif Starup Uif
Starup Uif 2 Logo Starup Uif Starup Uif

U7  | Mixede

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl Fodbold A Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
AMUI B Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert 1 B Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert 2 B Logo Bjert IF Bjert IF
Erritsø GIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 3 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
NBSIF 1 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Seest 1 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest 2 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Starup 1 B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
Varde B Logo Varde if Varde if
Varde 2. C Logo Varde IF Varde IF
Ødis IF 1 C Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF
Ødis IF 2 Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF

U7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 3 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF årgang 2010 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert piger B Logo Bjert IF Bjert IF

U8 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BGIF A A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF A A Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
HFK 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 2010@hfkudvalg.dk
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Ribe BK A Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Year 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BGIF B B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF B B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Efb B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Efb
EIS Thunder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg International School
Erritsø 2010 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
HFK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 2010@hfkudvalg.dk
KIF B Logo Kolding IF Kolding IF
Nr. Bjært/Strandhuse IF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Spangsbjerg 3 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Taulov/Skærbæk B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
Varde IF B Logo Varde If Varde If

U8 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov Malt 1 Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Askov Malt 2 Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Fighter C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
KB 3 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KIF C Logo Kolding IF Kolding IF
NBSIF 2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Ribe BK C Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Seest Boldklub C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Spangdbjerg 1 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg 2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Taulov/Skærbæk C Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF

U8 Piger A/B  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
DEN LILLE MALER ESBJERG A Logo JERNE IF JERNE IF
EFB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Grindsted A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 1 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OKS 1 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Starup A Logo Starup UIF Starup UIF
TEAM EDC HORSENS A Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Vinding A A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U9B B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
AVGIF B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dybbøl 1 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Ebberup B Logo Ebberup IF Ebberup IF
EFB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
EFB 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
HT 22 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KIF B Logo Kolding IF Kolding IF
Nbsif B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Ry Fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vejle FC B Logo Vejle FC Vejle FC
Vinding B B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U9C C Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
BGIF GUL C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF RØD C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe IF 1 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballee IF 2 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dalby GF 2 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
DEN LILLE MALER ESBJERG C Logo JERNE IF JERNE IF
Dybbøl 2 C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Erritsø GIF 3 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 4 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FFF 1 C Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
FFF 2 C Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Horsens KFUM C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
KB 3 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Nbsif 2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
OB 3 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OKS 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Vinding C C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U9 Piger A/B  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vinding SF Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U9 Piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12. Maj

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Skibet IF C Logo Skibet IF Skibet IF
Vinding SF Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

Arrangør: Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Sted: Bramdrupdam sports- og møde center
Adresse: Bramdrupskovvej 110
Postnr: 6000
By: Kolding
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2018>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 01-05-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter