Deltagere til Stryhns Cup 2018

Himmelev-Veddelev BK inviterer til Stryhn’s Cup i we den 11.-12. august 2018. Medaljer til alle, samt pokaler til finalister eller puljevinder

U09-2010  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Gundsølille A Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HVB 2010-1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U09-2010  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gadstrup IF B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
KFUM Hvide B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U10-2009  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK drengene C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Gundsølille Gun's C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HG 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I - C2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
HVB 5 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jyllinge FC 2 C Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Køge Boldklub C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
RB3 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Slagelse BI C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I
Svogerslev 1 C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev 2 Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U10-2009  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I - A1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - A2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jyllinge FC 1 B Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
RB1 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Roskilde Kfum B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Slagelse BI A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I

U10-2009  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK drengene B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
FC Lejre 1 B Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 2 B Logo FC Lejre FC Lejre
Holbæk B&I - B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - C1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
HVB 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RB2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Roskilde Kfum B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Slagelse BI B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I
Tune IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tune IF (betalt)

U11-2008  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11-2008  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Himmelev-Veddelev Boldklub B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
talsi letland B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet talsi letland

U11-2008  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Lejre B Logo FC Lejre FC Lejre
Glostrup FK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Gundsø United B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Haslev FC C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Himmelev-Veddelev Boldklub C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Slangerup C Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF
Svogerlsev B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tølløse C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U12-2007  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Tuse If Logo Tuse IF Tuse IF
tuse if A Logo Tuse IF Tuse IF

U12-2007  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U12-2007  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB sort C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U13-2006  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Borup 2 B Logo Borup IF Borup IF
HVB United B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Roskilde KFUM B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde KFUM

U13-2006  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB City C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U13-2006  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Borup 1 A Logo Borup IF Borup IF
FFB B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
HB&I A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HB&I A2 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HB&I B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HB&I C C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB FC A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
talsi letland C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet talsi letland

U14  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Sundby 05 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U14  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Gilleleje C Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
Haslev FC B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HVB2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KVIF B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Taastrup FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U15  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund IF A Logo Albertslund IF Albertslund IF
Brøndby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndby
Haslev FC B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holbæk Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Ruds lærlinge Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Taastrup fc A Logo Taastrup FC Taastrup FC

U15  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Ballerup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Ballerup
Gutterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Taastrup fc C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U5/U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RB1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906 Blå A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906 Hvid A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RPF_1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
RPF_2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Vipperød bk B Logo Vipperød BK Vipperød BK

U8  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fix Eagles Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
Fix Flyers Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
Hvb 2011 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvb United B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Kfums bk B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
RB1906-1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906-2 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj BK 2 Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK

U9-2010  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB 2010-2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2010-3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2010-4 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HVB
KFUM blå A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

Arrangør: Himmelev-Veddelev Boldklub
Sted: Himmelev Park
Adresse: Herregårdsvej 46
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2018>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 07-07-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
HIF - Medaljestævne d.15-16 december
15. - 16. dec
Rema 1000 Stenlille Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng
11. - 13. jan 2019
Kværndrup Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
LOLLANDS BANK CUP 2018 - ØRSLEV GIF
16. - 18. nov
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter