Deltagere til Tuse Cup 08-04-2018

Tuse Fodbold inviterer til ’Tuse Cup’ stævne på kunstgræs for U6 til U10 hold (årgang 2012 til 2008) – for drenge og piger. Formiddagen vil være for de yngste – mens de ældre årgange spiller om eftermiddagen.

U10 - drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Asnæs Boldklub 1 C Logo Asnæs Boldklub Asnæs Boldklub
Asnæs Boldklub 2 C Logo Asnæs Boldklub Asnæs Boldklub
Dianalund 1 A Logo Dianalund IF Dianalund IF
Dianalund 2 C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Holbæk B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk C2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Roskilde KFUM C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Tuse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tuse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tølløse C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Vipperød BK Logo Vipperød BK Vipperød BK

U10 - piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 - mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gislinge U6 C Gislinge Boldklub Logo ukendt af Staevner.dk Gislinge Boldklub
Hørve IF 1 Logo Hørve IF Hørve IF
Hørve IF 2 Logo Hørve IF Hørve IF
Mørkøv If U6 A Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Tuse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tuse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Vipperød BK 1 Logo Vipperød BK Vipperød BK
Vipperød BK 2 Logo Vipperød BK Vipperød BK

U7 - drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Lejre C Logo FC Lejre FC Lejre
Fårevejle B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Holbæk B&I 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Jyderup Bk C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Lynge-Broby IF C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Mørkøv IF U7 C Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Ringsted 1 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sorø Freja Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorø Freja
Store Merløse Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Tuse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tuse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold

U7 - piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 - drenge  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse IF B Logo Benløse IF Benløse IF
BS72 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
De grønne superdrenge C Logo Asnæs Boldklub Asnæs Boldklub
Dianalund IF B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Fårevejle B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Gislinge Boldklub U8 Gislinge Boldklub Logo ukendt af Staevner.dk Gislinge Boldklub
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lynge Broby C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
RB1906 1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906 2 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Svebølle Boldklub Logo Svebølle Boldklub & idrætsforening Svebølle Boldklub & idrætsforening
Tuse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tuse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Vemmelev C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
Vipperød BK 1 Logo Vipperød BK Vipperød BK
Vipperød BK 2 Logo Vipperød BK Vipperød BK

U8 - piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 - drenge  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse IF B Logo Benløse IF Benløse IF
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
Fårevejle C Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Hg 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 3 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I - B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - B2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - C1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - C2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Ringsted IF C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Svinninge IF Logo Svinninge Idrætsforening Svinninge Idrætsforening
Tuse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tuse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Ugerløse C Logo Ugerløse if Ugerløse if
Vipperød BK Logo Vipperød BK Vipperød BK

U9 - piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Tuse IF
Sted: Tuse Fodbolds kunstgræsbane
Adresse: Tuse Byvej 8
Postnr: 4300
By: Holbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2018>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 20-03-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter