Deltagere til Gentofte Pige Cup 2018

GVI, Jægersborg Boldklub og HIK inviterer til Gentofte Pige Cup 2018

U10  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
GVI 2 C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hekla U10P B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla U10P 2 C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
JB U9-piger C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Sundby Hvid B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby Boldklub Tårnby Boldklub

U10  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 2000 Hold 1 A Logo FA 2000 FA 2000
Greve fodbold A Logo Greve fodbold Greve fodbold
GVI 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Sengeløse U10A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Sundby Rød A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U11  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FA2000 A A Logo FA 2000 FA 2000
Heklas sprudlende vulkaner A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Hekla
Måløv Boldklub A Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

U11  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FA2000 B C Logo FA 2000 FA 2000
HIK U11 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hvidovre IF U10/11 C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
JB Pigerne B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub

U12  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
GVI 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
U12 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

U12  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør BK C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
GVI 2 C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Roskilde Pigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde pigefodbold
Team Måløv B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

U13  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bsv Af 2016 B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Hellas tøser B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
JB Pigerne B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
JB Pigerne 2 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Mean girls B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
NKF C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Roskilde Pigefodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sundby B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U13  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Hekla A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla

Arrangør: Jægersborg Boldklub
Sted: Jægersborg Boldklub og Gentofte Sportspark
Adresse: C.L.Ibsensvej
Postnr: 2820
By: Gentofte
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2018>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 14-04-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter