Deltagere til RKG Cuppen 2018

RKG fodbolds traditionsrige CUP, afholdes i 2018 d. 18-19. august. Turneringen er fra U5 til og med U15.

U10-Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag (Niveauopdeling)

Holdnavn Niv Logo Klub
Nibe B B Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Nibe U10 drenge C C Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Nibe U10 drenge C C Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Nibe U10 drenge C C Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
RKG 1 A Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG 2 C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG 3 C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening

U10-Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag (Niveauopdeling)

Holdnavn Niv Logo Klub

U11-Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag (Niveauopdeling)

Holdnavn Niv Logo Klub
Nørresundby FB C Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
RKG U 11 - II B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
RKG U11 - I A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
RKG U11 - III C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
SSB1 B Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
SSB2 C Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub

U11-Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag (Niveauopdeling)

Holdnavn Niv Logo Klub
BTI U11 B Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
Grindsted IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grindsted UIF
RKG B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
SSB C Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub

U12-Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag (Niveauopdeling)

Holdnavn Niv Logo Klub
Gug B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
IK Start 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Start
Ik Start 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Start
NFK/VFB 1 A Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
NFK/VFB 2 C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
RIF 1 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
RKG C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Aalborg KFUM 1 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U12-Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag (Niveauopdeling)

Holdnavn Niv Logo Klub

U13-Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag (Niveauopdeling)

Holdnavn Niv Logo Klub
Gudumholm if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -gif
RKG B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening

U13-Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag (Niveauopdeling)

Holdnavn Niv Logo Klub
De Grønne Djævle B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
De grønne Djævle 2 C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Dream team C Logo St. Restrup if St. Restrup if
SSB U13 piger C Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub

U14-drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag (Niveauopdeling)

Holdnavn Niv Logo Klub

U14-Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag (Niveauopdeling)

Holdnavn Niv Logo Klub

U15-Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag (Niveauopdeling)

Holdnavn Niv Logo Klub

U15-Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag (Niveauopdeling)

Holdnavn Niv Logo Klub

U5- Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U5-Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6-Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6-Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7-Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 1 C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 3 C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
LKB 1 Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Mou IF - U7 C Logo Mou Idrætsforening Mou Idrætsforening
RKG - hold 1 A Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG - hold 2 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
TSV Vestbjerg C Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF

U7-Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8-Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjallerup Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Mou IF - U8 C Logo Mou Idrætsforening Mou Idrætsforening
RKG1 A Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG2 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG3 C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
St. Restrup IF C Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Vodskov 1 C Logo Vodskov IF Vodskov IF
Vodskov 2 C Logo Vodskov IF Vodskov IF

U8-Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Rkg Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Rkg 2 Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening

U9-Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bolchedrengene B Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
LKB Gistrup C Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
RKG U9 - 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
RKG U9 - 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
St. Restrup IF C Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
TSV Vestbjerg C Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF

U9-Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Sted: RKG's baner
Adresse: Hellasvej 11
Postnr: 9270
By: Klarup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2018>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 06-08-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
VÆRLØSE CUP 2019
12. jan 2019
NORDFYNS BANK CUP - BBB 2019
23. feb 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Pakkeleg futsal i Dalby
6. jan 2019
Kellmann's VVS Cup 2018
15. - 16. dec
Trailergaarden-Gantrup Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Broager Sparekasse -Dybbøl Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter