Deltagere til Taulov Autoværksted Sommer Cup 2018

TSIF og hovedsponsor Taulov Autoværksted inviterer til et brag af en sommer fodboldfest. Gratis gaveposer til spillerne, præmier til nr. 1,2 og 3. Masser af spændende fodbold mod ligeværdige modstandere. Kampprogrammet overholdes og ingen lange ventetider

U-10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 12.30 - 15.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 2 C Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
MG&BK B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
TSIF 1 B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
TSIF 2 B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
Ødis IF B Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF

U-11  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 9.00 - 12.45

Holdnavn Niv Logo Klub
B67 Odense C Logo B.67 B.67
De store blå B Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Fredericia KFUM B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Gesten IF B Logo Gesten IF Gesten IF
Kolding BK 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding BK 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
MG&BK B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Sanderum BK B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
Tsif B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF

U-12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 12.30 - 15.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalby GF
FC Kolding Nord C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord
FC KOLDING NORD U12 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
SSIF C Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening Smidstrup-Skærup Idrætsforening
Tsif U-12 B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF

U-9  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 9.00 - 12.15

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF B Logo Dalum IF Dalum IF
Engum B Logo Engum UI Engum UI
Erritsø 1 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Jelling B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Rolfsted B Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
TSIF1 B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
TSIF2 C Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
Vejen SF 1 B Logo Vejen SF Vejen SF

Arrangør: Taulov/Skærbæk IF
Sted: Taulov/Skærbæk IF
Adresse: Tingvejen 24
Postnr: 7000
By: Fredericia
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 11-06-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter